Ücretsiz SMS Servisi Atnix Tekrar Hizmete Acıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

surfer

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz SMS Servisi Atnix Tekrar Hizmete Acıldı
Uzun bir aradan sonra ATNIX reklamlı SMS hizmeti kendine yeni bir sponsor bularak tekrar hizmete girdi.
Gerekli bilgiler ve SMS gondermek icin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Üyelerimize duyurulur. ;;)

S1FR3K1R1C1

Üye
saol babacan güzel çalışıyor :huhu: :haha:

hidayet

hidayet

Üye
sağolun arkadaşlar ;;)

wampir

Üye
arkadaslar ben kayıt oldum fakat telıme hala msj gelmedı.(bu guvenlımı yaws no yu fılan werıoz) :wacko:

slayer

Üye
bana mesaj atmışlar bu gün "ritmix"le devam ediyolar

wapcimor

Üye
arkadaslar güvenli bi sitemi sizce?

surfer

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by wapcimor@Aug 18 2005, 07:43 PM
arkadaslar güvenli bi sitemi sizce?
[post=137031]Quoted post[/post]​

ne acıdan sordun?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Surfer dostum sağol baya işime yarayacak.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
+1 van_hoijdonk.

Her yönden işime yarayacak. :ehe:

surfer

Üye
    Konu Sahibi
Aklında soru isareti kalan uyelerimiz icin siteden aldıgım kullanım sartlarını aynen yapıstırıyorum.

atnix.com kullanım şartları

*Atnix.com üzerinde bedava sms gönderebilirsiniz. Bu gönderimlerde gönderdiğiniz sms metninin bir kısmını sponsor reklam oluşturur. Kullanım şartlarını kabul ettiğinizde bunuda kabul etmiş olursunuz.

*Göndermiş olduğunuz sms mesajlarıında doğacak hukuki problemlerde hem sms numaranız hemde ip adresiniz gerekli mercilere teslim edilecektir.

*Karşı tarafın aldığı sms metinlerinden dolayı oluşan herhangi bir hukuki problemden sadece mesajı gönderen sorumludur.

*Art niyetli sms mesajlarınızdan dolayı yaklaşık 3 gün banlanırsınız. Art niyetin devamı saptanırsa tamamen site kullanımınız durdurulur.

*Site üzerinden yada program üzerinden gönderilen mesajlarda gönderilen mesajların içeriğinden sadece gönderen kişi sorumludur. atnix.com, yada sahibi, yada yetkilisi, yada ilgili sponsor kullanıcının gönderdiği içerikten sorumlu tutulamaz.

*Site üzerinden yada program üzerinden gönderilen sms lere eklenen sponsor reklam mesajlarından sadece o mesajı ekleyen sponsor sorumludur. atnix.com, yada sahibi yada yetkilisi yada sms i gönderen kullanıcı sponsor reklam metinlerinden sorumlu tutulamaz.

*Siteyi yada programı kullanan her bir kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
onay kodu cebe hemen gelıomu sure alıomu arkadaslar bileniniz varmi ?

Caine

Caine

Üye
ben bekledim ama hala gelmedi nedense :( suresini bilen varsa yazsa ii olacak cidden

delimakina

Üye
offfff beleş sms göndercem oleyyyyyyyyyyyyyyy

ilker

Üye
:off: :off: :off: :off: site bakımdaymisssssşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :off:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
eskiden çekiodum ama şimdi bakımdaymış...1 gün önce yollamıştım...

kalebakir

Üye
günde yalnızca 2 tane gönderebiliyormuşuz

mahirmete

mahirmete

Üye
yaw abi sormayın ya bi gün atnix den sevgilime mesaj çekim altınada reklam olarak EPİLASYON koymuşlar kız bana bütün gün güldü.. Artık mesajlarına epilasyon reklamımı alıosun dedi :D

surfer

Üye
    Konu Sahibi
Servis iyi güzel de bir türlü kendi icinde tutarlılıgı yakayamıyor.
Su an hizmet yok. Sponsor mevcut degil diyor :(

todorov

Üye
arkadaşlar adam gibi reklamsız bedava sms gönderebileceğimiz bir site yok mu allah aşkına...

vormound

Üye
Originally posted by mahirmete@Aug 27 2005, 10:21 AM
yaw abi sormayın ya bi gün atnix den sevgilime mesaj çekim altınada reklam olarak EPİLASYON koymuşlar kız bana bütün gün güldü.. Artık mesajlarına epilasyon reklamımı alıosun dedi :D
[post=145882]Quoted post[/post]​

ohhhaaaaaaahahahahahahaha.... :haha: :haha: :haha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt