ucbrowser 8.0 türkçe unofical cep web tarayici bildiginiz ucwebin türkçesi

Sponsorlu Bağlantılar

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
ucbrowser 8.0 türkçe unofical cep web tarayici bildiginiz ucwebin türkçesi
ucbrowser 8.0 türkçe unofical cep web tarayici browser tarafımdan türkçeye çevrilmiştir... çevride hatalar olabilir. 1200e yakin satir cevirdim.. programi yüklediğinizde ilk sayfa server ayarlarini alir.bir kaç girişden sonra düzelecektir.düzelmezse yada hemen düzeltmek isterseniz.menu/ayarlar/tecihler e girip seçeneke basin varsayilana dön deyip kaydedip çıkın. programa yeniden girin. menu/ayarlar/tecihler e girip seçeneke basin ayarlari temiz deyip kaydedin çıkın tekrar girdiğinizde programin giriş sayfasindan çince veya fazla kısa yollar gidecektir.program imzasizdir.resimleri kapatıp yada düşük ayarlardan birini seçerseniz netdde daha hızlı gezer ve daha az kota harcarsınız. wap sıkıştırmasi da kota tasarrufu ve hız sağlar.açmanız tavsiye edilir.bir kaç kısa yol programda fazlasi mevcut* sayfayı yenile7 geri 9 ileri#6 yer imlerine kaydet #2 yer imlerini aç4 yukari6 aşaği#9 sayfa sonu sayfa başı#8 araç çubuklarini kapat tam ekranprogrmda dahili indirme yöneticisi wap sıkıştırmaresim kaydetme vesaire seçenekler mevcutturtelinizde uc player yüklüyse mobil sitelerden online video seyredebilirsinizzaten çoğunuz biliyorsunuzdur en hızlı ve en kullanışlı browser özellikle düşük ramli ve benim n73 gibi joistik özürlü teller için :)düşük ram demişken resimleri kaydet derseniz daha az ram yer benden bu kadar eğer istersenizindirin....

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bakır231, samurai jack65, menzil957 ve 1 kişi daha

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler önizlemeler çıkmıyor tekrar yüklersen seviniriz

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkürler süper olmuş

123fatih

Üye
ırenc olmus ıngılızce versıyonndan cevırı yapsaydn keske.çin di lnden cevırı olmamıs cok hata var...yınde zahmet etmssn tekkrler

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
Fatih kardeşim belirli bir yere sıkıştırmak zorunda kalıyorsun kelimeleri çevirisiz 2 karakter türkçe karşılığı 6 karakter oluyor sığmıyor mecburen kısaltmalar yada yerine geçecek kelimeler bulmak zorunda kaldım :) bazı kelimelerinse türkçe karşılığı programdaki kullanıma uymuyor.igrenc bulduklarının türkçesini yazsan düzeltirdim

nalbantt

Üye
emeğe saygı lütfen.her şey ALLAH rızası için

saykoman

saykoman

Üye
Teşekkürler kardeşim. Ne gibi fark var 7.9 dan sonra bilgin varmı acaba?

muratsim67

Üye
ya ben sertiflkalandırıyorum ama bi türlü yükleyemiyorum hatada şöyle yazıyo" güvenilmeyen sağlayıcıdan " ile başlayan bi hata alıyorum bunu çözemezmiyiz arkadaşlar.. Yada bu dosyayı jar dosyasına dönüştüremezmiyiz yardımmm

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
Telin hackli değilse yazar kendi sertifikan varsa önce sertifikasını kaldırmalisin siscontens programıyla silebilirsin imzayı sonra kendi imzanı eklersin jar çevrilmesi imkansız jar olanı var zaten

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
7.9 offical sürümden farklar; web hızlandırma,proxy , ucmobile plugin,sayfa güvenliği, indirme güvenliği vs.

sanerko

Üye
güzel olmus eline saglık

----------Eklendi @ 13:28:58 ---------- Yazıldı @ 13:27:02 ----------

ya ben sertiflkalandırıyorum ama bi türlü yükleyemiyorum hatada şöyle yazıyo" güvenilmeyen sağlayıcıdan " ile başlayan bi hata alıyorum bunu çözemezmiyiz arkadaşlar.. Yada bu dosyayı jar dosyasına dönüştüremezmiyiz yardımmm
kardş ne kullanıyosun

omer0946

Üye
Abi benim tel im n 95 sertifika hatası var diyor kurulmuyor ne yapmam gerekiyor

reoksit

reoksit

Üye
serfitika hatası

helikoopterci

Üye
ben indiremedım bu programı bana bı yardımcı olun tsk

ugur selik