Uc Browser 7.4 Orjinal İngilizce Versiyon

• 8 Kasım 2010
  • 2143 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uc Browser 7.4 Orjinal İngilizce Versiyon
    < Resmi açmak için tıklayın >

Çinceden dönme olan 7.4 den biraz farklı.Trafik bilgisi yok,sound seçeneği yok,pop up ayarı yok(Gerçi vardıda noldu?)

Her zamanki gibi javascript yok.(Bu kadar zormu bunu eklemek?) :off: :vur:off::vur:off::dover::@:sinir:destere: :grrr: :seytan6: :'(

Sayfa açması daha hızlı geldi bana

Opera gibi ufak resimle sık kullanılan imkanı
    Ve bir kaç tema eklenmiş.

s60v3 için indirdim.Farklılık varmı bilmiyorum.İsteyen telefon modelini giripde burdan indirebilir.

Uc.cn

Yazan: emre3017

Uc Browser 7.4 Orjinal İngilizce Versiyon İndir

Nadir bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. ne zmn flash desteklı cıkacak haberınız varmı:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

uc browser yada go browser skyfire ıptal nasılsa

4. Uc browser yukarıdada yazdığım gibi senelerdir javascript destekli hale gelmemişken, flash video desteğini beklemek bence çoook erken olur. Kendi resmi forumunda javascript üzerinde çalıştıkları yazıyordu.Fakat flv olayı hakkında bilgim hiç yok. Birden fazla işletim sistemi üzerinde çalışıyorlar android,windows mobile,symbian ve bir kaç tane daha var. İşi yavaş almaları bundan kaynaklanıyordur belki. Symbiana çok önem vermediklerini düşünüyorum e birde çince versiyonun bariz üstünlükleri var ingilizcesinden,bunuda hesaba katarsak skyfire ın açılmasını beklemek daha iyi olur :D Ben yinede uc browseri kullanıyorum çünkü çok hızlı.....

Bu konuyu sabitlermisiniz? Uc browser 7.2 sabitlenmiş konu olarak duruyor halen.

5. tşk

6. gerçekten opera ya göre çok çok hızlı üstelik bütün siteleri açıyor :) tabi çin de açık olan siteleri

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 05:30