Uc Browser 7.4 Orjinal İngilizce Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emre3017

emre3017

Üye
    Konu Sahibi

Çinceden dönme olan 7.4 den biraz farklı.Trafik bilgisi yok,sound seçeneği yok,pop up ayarı yok(Gerçi vardıda noldu?)

Her zamanki gibi javascript yok.(Bu kadar zormu bunu eklemek?) :off: :vur:off::vur:off::dover::@:sinir:destere: :grrr: :seytan6: :'(

Sayfa açması daha hızlı geldi bana

Opera gibi ufak resimle sık kullanılan imkanı
Ve bir kaç tema eklenmiş.

s60v3 için indirdim.Farklılık varmı bilmiyorum.İsteyen telefon modelini giripde burdan indirebilir.

Uc.cn

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Nadir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

last321

Üye
ne zmn flash desteklı cıkacak haberınız varmı:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

uc browser yada go browser skyfire ıptal nasılsa

emre3017

emre3017

Üye
    Konu Sahibi
Uc browser yukarıdada yazdığım gibi senelerdir javascript destekli hale gelmemişken, flash video desteğini beklemek bence çoook erken olur. Kendi resmi forumunda javascript üzerinde çalıştıkları yazıyordu.Fakat flv olayı hakkında bilgim hiç yok. Birden fazla işletim sistemi üzerinde çalışıyorlar android,windows mobile,symbian ve bir kaç tane daha var. İşi yavaş almaları bundan kaynaklanıyordur belki. Symbiana çok önem vermediklerini düşünüyorum e birde çince versiyonun bariz üstünlükleri var ingilizcesinden,bunuda hesaba katarsak skyfire ın açılmasını beklemek daha iyi olur :D Ben yinede uc browseri kullanıyorum çünkü çok hızlı.....

Bu konuyu sabitlermisiniz? Uc browser 7.2 sabitlenmiş konu olarak duruyor halen.

hamdi38

hamdi38

Üye
tşk

cuneyt_FB

cuneyt_FB

Üye
gerçekten opera ya göre çok çok hızlı üstelik bütün siteleri açıyor :) tabi çin de açık olan siteleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt