UC Browser 13.6.8.1318 TÜRKÇE EN SON SÜRÜM

Sponsorlu Bağlantılar

kolombo28

kolombo28

Üye
Üzerine kurmayin temiz kurulum yapınca sıkıntı çıkmıyor. Teşekkürler hocam

MuZiKoMaNiA

Üye
Sevgili kardeşim, indirmeden önce isim düzeltme işlemini yapıyorum! İndirme bittikten sonra içerik adının sonunda (1) ibaresi çıkıyor! Bu durum 11.2.0.915 sürümünden sonraki bütün sürümlerde var! Bu beni çok sinir ediyor! Neden oluyor ve önlenebilir mi?

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili kardeşim, indirmeden önce isim düzeltme işlemini yapıyorum! İndirme bittikten sonra içerik adının sonunda (1) ibaresi çıkıyor! Bu durum 11.2.0.915 sürümünden sonraki bütün sürümlerde var! Bu beni çok sinir ediyor! Neden oluyor ve önlenebilir mi?
Hayır deneme yaptım çıkmadı, ekran görüntüsü ekleyebilirmisiniz

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulama!

Mesaj birleştirildi:

Sevgili kardeşim resmi ekleyecek yeri bulamıyorum! Galeriden seçemiyorum! Ekran görüntüsü hazır!
Eğer şu şekilde çıkıyorsa (1) bu daha önce indirmişsiniz ve uc download ın içinde dir silmemek için adlandırır

MuZiKoMaNiA

Üye
Bu uygulama!

Mesaj birleştirildi:

Sevgili kardeşim resmi ekleyecek yeri bulamıyorum! Galeriden seçemiyorum! Ekran görüntüsü hazır!

Eğer şu şekilde çıkıyorsa (1) bu daha önce indirmişsiniz ve uc download ın içinde dir silmemek için adlandırır
İlk defa indirdiğim öğelerde de oluyor! Bende olmayan bir içeriğe bile rename yapınca bu şekil çıkıyor! Eğer aynı içeriği indireceksem, öncekini cihazımdan tamamen siliyorum! Sonuç aynı! Uygulama sanki içeriklerimi başka bir yere kopyalıyor! 11.2.0.915 ve öncesinde böyle bir sorun yok! Neyse kardeşim, bir şekilde bunu çözeceğim! Benim asıl uğraşım, mp3'lere mixerle remaster yapmak! Bildiğin, bu işlemi otomatik yapan android uyumlu bir uygulama var mı? Elle uğraşmak zor oluyor!

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa indirdiğim öğelerde de oluyor! Bende olmayan bir içeriğe bile rename yapınca bu şekil çıkıyor! Eğer aynı içeriği indireceksem, öncekini cihazımdan tamamen siliyorum! Sonuç aynı! Uygulama sanki içeriklerimi başka bir yere kopyalıyor! 11.2.0.915 ve öncesinde böyle bir sorun yok! Neyse kardeşim, bir şekilde bunu çözeceğim! Benim asıl uğraşım, mp3'lere mixerle remaster yapmak! Bildiğin, bu işlemi otomatik yapan android uyumlu bir uygulama var mı? Elle uğraşmak zor oluyor!
Ekran görüntüsü at bi bakayım dosya ekleye tıkla

Ekli dosyalar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüme türkçe ve modlayarak güncelledim

• Beğen
Tepkiler: adanali ali, bveo1990 ve gulum7788
kolombo28

kolombo28

Üye
Teşekkürler güzel olmuş

bveo1990

bveo1990

Üye
Yeni sürüme türkçe ve modlayarak güncelledim
Kısa yola eklesi 12.5+12.8 sürümü gibi yapamazmisin kısa yola eklerken linki kopyalamak sonrada kısa yola eklemek gerekiyor bunda oysa 13 ten önceki sürümlerde direk ekle geliyordu

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Kısa yola eklesi 12.5+12.8 sürümü gibi yapamazmisin kısa yola eklerken linki kopyalamak sonrada kısa yola eklemek gerekiyor bunda oysa 13 ten önceki sürümlerde direk ekle geliyordu
Hızlı aramaya ekle

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Diğer olanınıda türkceleştirdim mod layip paylaşacağım onada bi bakarsın

Son düzenleme:
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı aramaya eklemen gerek