Ubuntu 21.04 (Hirsute Hippo) Beta Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ubuntu 21.04 (Hirsute Hippo) beta yayınlandı. Ubuntu 21.04 beta sürümü Gnome 3.38 masaüstü ortamı ve Linux Kernel 5.11 ile sunuluyor. Ubuntu 21.04 beta ile gelen yeniliklere ve indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt