Twrp moda giremiyorum lütfen yardımcı olun Ekran kilidini unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

sorumsal

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşu ses kısma tuşu ve ses açma tuşu bozuk samsung j7 700f model telefonum mevcut
telefonun ekran kilidi şifresini unuttum
twrp modu yüklü telefonda bilgisayar yardımıyla download moda girebiliyorum ama twrp moda girmeye yarayan program bulamadım
odin kullanabiliyorum odinle twrpye moda giremezmiyim ? veya ekran kilidini kaldıramazmıyım format atmadan veya rom atmadan ?
lütfen yardımcı olun telefonu download moda alabiliyorum odin kullanabiliyorum ama twrp yani recovery yerini açsam ekran kilidini dosyalardan silerim ama giremiyorum :(
 


z.turk30

z.turk30

Üye
Sanmıyorum.Donanımsal tuşlar çalışmadan işlemleri yapacak şekilde twrp içinde bir fonksiyon yok
 

gamzenur252525

Üye
abi telefonu sıfırladım yine düzelmedi diyorki eski ekran şifresini yada daha önce sekrolize edilmiş gmail adresinle oturum açmalısın diyor deniyorum 2 siylede açamıyorum telefonu
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt