Tuvalette Acı Sürpriz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tuvalette Acı Sürpriz
Bir arkadaşım İstanbul'a sevgilisi ile buluşmaya gideceği gün ishal olmuş. Fakat ne çare ki gitmek zorunda. Deniz otobüsüyle zorlu bir yolculuktan sonra (habire tuvalete taşınarak) buluşma yerine ulaşmış. Beklemeye başlamış.

Çok sıkıştığı bir anda tam tuvalet arayacakken kız arkadaşının geldiğini görünce gidememiş. Ancak o sırada epey bir miktar altına kaçırmış. Renk vermemek için, "Buraya kadar gelmişken gel bir pantolon alalım" diyerek kızı bir mağazaya götürmüş.

Tezgahtarın tüm ısrarına rağmen hiç denemeden mağazadan bir pantolon alıp ayrılmış. Gittikleri bir kafede, "İçime sinmedi. Ben şunu tuvalette bir deneyeyim" demiş. Hemen kirlenmiş çamaşırını ve pantolonunu daracık havalandırma boşluğundan atmış.

Rahatlamanın verdiği huzurla çantanın içindeki poşette duran yeni pantolonu almak üzere eğilmiş. Fakat o da ne! Poşette bir kazak varmış! Gözlerine inanamayan arkadaşım hemen kafasını havalandırmadan sokarak eski pantolonuna ulaşmaya çalışmış ama becerememiş.

Bu arada tuvaletin önünde uzun bir kuyruk oluşmuş. Kapıyı vurmalarına rağmen içeriden tepki gelmeyince kafenin işletmecisi, "Bir delikanlı tuvalete girdi, çıkmıyor. Sanırım içeride eroin kullandı" diyerek polis çağırmış. Emniyet güçleri geldiğinde tabii acı gerçek ortaya çıkmış!

Güzelmiş nette buldum.. :ehe:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
zuhaaaaa :lol2: manyak yaw..ama adama yazık bea düsünsenize sizede aynısı oldunu :wacko:

puraq

Üye
valla çook komik yaa ama gülme komşuna gelir başına

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Başıma gelse bidaha insan içine çıkamam yaw.. :(

slayer

Üye
gülmeyin yaw acı bi olay
ben olsam ne olursa olsun iptal ederdim

Caine

Caine

Üye
yaww kız olecek mi kardesim. beklesin 2 dk. cep tlfnu var msj at canım wcdeyim bekle diye. allah allahhhhhhhh. iyi olmus yaww. akılsız basın cezasını k.c ceker :lol2:

tuna

tuna

Üye
Yazık olmuş bee.. Ama şuda var dışarda bekleyen adamlara yerden doğru para verip yeni bi pantalon isteyebilirdi..

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by tuna@Aug 13 2005, 09:29 AM
Yazık olmuş bee.. Ama şuda var dışarda bekleyen adamlara yerden doğru para verip yeni bi pantalon isteyebilirdi..
[post=130898]Quoted post[/post]​

o parayı alan kaçar gider be. :D

ibonline

ibonline

Üye
gercekten
vahim durum ayyy acıdım cocuğa
inşallah böyle bir şey kimsenin başına gelmez
Nerden buluyon bunları :PP

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnce iş ibocum herkes bulamaz.. :P

paratoner

Üye
gerçektende komik :DD

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bu ne yaa :D Allah kimseye vermesin bole bişi :D

paratoner

Üye
kiz bidaha adamin yüzüne baktimiki :DD

a21a

a21a

Emekli Yönetici
geçen yıl istanbuldan izmire dönerken otobüse binmeden rahatsızlandım...bir saat kadar geçti...dayanılmaz haldeydim... muavinden tuvalet için bir yerde durmasını istedim....arabada tuvalet varmış.... ohh.
o tuvaleti oraya koyana ne kadar dua ettiğimi tahmin edemezsiniz.... yoksa yukarıdaki adamdan bir farkım yoktu... :horse:

paratoner

Üye
ya biz okulla nevsehire gitmis orada yolsa benm ve 3 arkadasmin tuvaleti vardi fsi sikismistik ama söfere sölemeye utandik biz de kivrila kivrila bekledik... :lol2:

mola yapinca dururu durmaz pirrrr kostuk hemen :DD

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı öpermiş :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

yuubi

Üye
çocuğun polis geldikten sonraki halini düşünemiyorum :ah:

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
O çocugun yerinde olmak istemezdim açıkçası.. :nono:

ringwraith

Üye
hahhaha çok iyi yaa

aykut1907

Üye
çocuk rezil olmustur sevgilisine beee cok vahim durum buuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...