Öneri tuş kilidinde Facebook fotoğraf yüklenmiyor !

Sponsorlu Bağlantılar

jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilidinde Facebook fotoğraf yüklenmiyor !
o kadar saçmaki telefon resim yukledimi ıllakı ekran açık kalmadı gerekiyor oturup başındamı beklicem bunun ? Akşam akşam sinir oldum 3 kere denedim en sonunda vazgeçtim. Yokmuş bunun çözümü ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Nereye resim yükledin? ayrıntılı anlatsana?

134ugurcan

134ugurcan

Üye
Stamina diye bişey var o açık mı değil mi bak

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Android wp farklı. Sanırım bazen beklemek zorundasın. Ama tuş kilidini kapayınca wifi de otomatik kapanıyor. Bu yüzden Wifi ayarlarına gir, ileri düzeyde tuş kilidi kapansa bile wifi yi açık tutu işaretle, ve güç tasarrıfında olmamasına dikkat et, eğer olmazsa o uygulamayı arka pilan görevlerinden açık tut. Öyle dene

134ugurcan

134ugurcan

Üye
Android wp farklı. Sanırım bazen beklemek zorundasın. Ama tuş kilidini kapayınca wifi de otomatik kapanıyor. Bu yüzden Wifi ayarlarına gir, ileri düzeyde tuş kilidi kapansa bile wifi yi açık tutu işaretle, ve güç tasarrıfında olmamasına dikkat et, eğer olmazsa o uygulamayı arka pilan görevlerinden açık tut. Öyle dene
aynen demek istediğim buydu androidde stamina diye geçiyor wp hiç kullanmadım

jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
güç tasarrufu açık değil. Arka planda çalışıyor. Wifi den değil mobil ağdan giriyorum. Malesef ie de upload desteği yok Facebook uygulaması desen beş para etmez. Şuan telefondan nefret ettim

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Microsoft yazılım devi sözde ama adam akıllı Bi Facebook uygulaması yapamıyor

alasulumurat

alasulumurat

Üye
problemi tam anlayamadık sanıyorum. Bende Facebook uygulaması kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım.

jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
umarım gelir. Yoksa nokia fanatikliğim sona ercek. Androiideyken ne guzel hareketler dokumu vardı. Face sayfamda paylaşım yapıyordum arkadaşımı yorumda etiketliyodum bunlar malesef lumiada yok

Üst Alt