Turunç eşkisi


haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle sizlere tuttuktan bahsedeyim. Efendim turunç portalla limon mandalin ağacı ile benzerlik gösterir. Turunç doğada bulunan yabani portakal türüdür. Pek değeri kıymeti bilnmez. Aslında tanıtılması lazım. Tadını tarif etmek çok zor tatmak lazım. Nar ekşisi gibi ama daha buruk bir tadı var. Asitik değil daha çok bazık şeklinde. Turunç ekşisi , sosu desek daha doğru olur sulandırılmış şerbeti içildiğinde insanı ferahlatıyor.
Balık terbeyesinde çok iyi oluyor. Sıcak çorbalarda çok güzel tat veriyor.
Turuncun mevsimi gelmişken suyunu kısık ateşte kaynatıp sezonluk stokunu yapmaya başlayacağız.
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Zaten ülkemizde yetişen greyfurt portakal mandalina limon vs. Turunç Meyvesinden aşılanarak elde edilmiş bitkiler.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt