Turktelekom HD+gorusme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Turktelekom HD+gorusme sorunu
Turkcellin paket fiyatlari vb. Fazla oldugu icin numarami turktelekoma tasidim arkadaslar. Sabah 7 itibariyle gecis yaptim. Ama soyle bir problemim var sag ve sol kulagimda isitme kaybi oldugu icin volte ozelligini kullanmam gerekiyo. Yukaridaki panelden hd+gorusme ozelligini aktif ediyorum ama yukarda hd+ yazisi gelmiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Turkcellde hep volte yaziyordu bunda hicbirsey yazmiyor. 4.5g ayarlari tam yapildi. Lte falan sectim... VOLTE yazip 5555E msj yolladigimda sadece faturali hatlar kullanabilir diyo. Turkcelde boyle birsey yoktu. Suan hattimda hicbi paket yok. 19tlye olan bi paket var onu yaptirdigimda duzelecek mi acaba. Bu ozellik sayesinde daha iyi duyuyorum. Bilgisi olan yardimci olabilirmi?
Model ; LG G4 YAZILIM SON SURUM

hikmet366

hikmet366

Üye
faturalı hat ile birlikte kullanılıyor faturalı pakete ıhtıyacın var

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
faturalı hat ile birlikte kullanılıyor faturalı pakete ıhtıyacın var
Herhangi bi 3lu paket alsam olmuyormu illa faturali mi olmasi gerekiyo? Mesela bireysel faturasiz var 23tlye o paketi aldigimda yinede kullanamazmiyiz bu ozelligi? Boyle sacma bsy gormedim ya

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
evde internet falan kullanıyor musun
eğer kullanıyorsan ttneti falan boşver dosdoğru türkcell 4-4lük pakete geç ne evde ne de cepte türk telekom çekilmez inan

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
evde internet falan kullanıyor musun
eğer kullanıyorsan ttneti falan boşver dosdoğru türkcell 4-4lük pakete geç ne evde ne de cepte türk telekom çekilmez inan
Hocam turkcellde 1gb internet paketi 20tlden basliyor :) hicbi paketi bana uygun degil turktelekom gayet guzel cekiyor memnunum tek sknti volte suanda yeni tasidim numarami zaten

hikmet366

hikmet366

Üye
Herhangi bi 3lu paket alsam olmuyormu illa faturali mi olmasi gerekiyo? Mesela bireysel faturasiz var 23tlye o paketi aldigimda yinede kullanamazmiyiz bu ozelligi? Boyle sacma bsy gormedim ya
hayır kullanamazsin sadece faturaliya özel

Üst Alt