TürkNet Altyapı Hakkında Sorum.


Gerçek Walter White

Üye
    Konu Sahibi
Aktif altyapımızda olduğunuzdan, size 100 mbps'ye kadar internet sağlayacağız yazıyor.
Ama altyapımızın maksimum 14Mbps desteklediğini söylüyor.
Diğer sağlayıcılardanda test ettiğimde maksimum 14Mbps alabileceğimi söylüyor.
Şimdi türknet 100 mbps mi veriyor yoksa 14 mbps mi?
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
TT Alt Yapısını Kullanıyorum Temelde. Amaç Şu Evinde Fiber Varsa TT Sana Örnek Veriyorum 10 Tlye 10 Mbps Fiber Veriyorsa Türk Net 100 Mbps yi Aynı Fiyata Veriyor.

Açıklamalarda ve Başvuruda Zaten Alt Yapıyı İnceler ve Ona Göre Fiyat Verirler Sana.Yani 14 Mpbs Max Hız Alıyorsan Onu Geçemezsin.Hatta Benimde TT İle Olan Tarifem Bitiyor Bende Geçmeyi Düşünüyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: Gerçek Walter White
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Sadece psikolojik olarak 100 Mbps alırsın ama aslında olan 10 Mbps'dir. :)
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Altyapın 14 ise 14 alırsın. Ancak TT'den daha ucuza almış olursun.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt