türkler heryerde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
türkler heryerde
arkadaslar bilenler bilir gecenin ilerleyen saatlerinde atv de bi dizi var polisiyemsi bisi adi strip olmali. iste gecen o diziye bakiyodum da su siyah polisin karisi mutfakta konusurlarken dolaptan su cikardi ve su sisesinin üstünde ne yaziodu bilionuzmu 'Hayat' yaziordu dizi las vegas ta geçtigini düsünürsek gerçekten gurur verici bir durum yani sahsen bence öle....mutlu oldum

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ben böle çok rastladım...mesela bi macera filiminde polis arabaları şahindi...buda benim hoşuma gitmişti...adını hatırlayamadım ama galiba japon filmiydi...

jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
vay be kim bilir daha neler varda gözümüzden kaçti haydi arkadaslar gözünden kaçmayanlar yazin burayada hep beraber sevindirik olalim....

slayer

Üye
Originally posted by jackjack@Aug 25 2005, 10:42 PM
arkadaslar bilenler bilir gecenin ilerleyen saatlerinde atv de bi dizi var polisiyemsi bisi adi strip olmali. iste gecen o diziye bakiyodum da su siyah polisin karisi mutfakta konusurlarken dolaptan su cikardi ve su sisesinin üstünde ne yaziodu bilionuzmu 'Hayat' yaziordu dizi las vegas ta geçtigini düsünürsek gerçekten gurur verici bir durum yani sahsen bence öle....mutlu oldum
[post=144597]Quoted post[/post]​
vay be
ben o diziyi en az 50 kere baştan izledim hiç hark etmemiştim
uyku...
(hayat içmeyin haaa.. çeşme suyu gibi :eksi: )

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
mesela geçenlerde brezilya liginde santosun maçını izliodum...kenardaki pankartlarda beko yazıyordu..ama bunlara alıştık artık...çünkü bütün stadlarda war artık...

..::Riddick::..

Üye
hangi filmdi hatırlamıyorum yenilerden bi film , kızın ustündeki elbisede türkiye yazıyodu :) ama fazla buyuk boyda diil

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by _Cihan_@Aug 25 2005, 11:20 PM
hangi filmdi hatırlamıyorum yenilerden bi film , kızın ustündeki elbisede türkiye yazıyodu :) ama fazla buyuk boyda diil
[post=144650]Quoted post[/post]​
bende izledim o filmi adam 1ay bekaret yemini ediyodu camasiryikama yerinde tanistigi kizin üstünde vardi

Üye
Originally posted by emreakcali+Aug 25 2005, 11:49 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(emreakcali &#064; Aug 25 2005, 11:49 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-_Cihan_@Aug 25 2005, 11:20 PM
bende izledim o filmi adam 1ay bekaret yemini ediyodu camasiryikama yerinde tanistigi kizin üstünde vardi
[post=144680]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Hah valla helal olsun iste oydu evet ;;) :oke: kizda tatlı bişeydi :)

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by _Cihan_+Aug 25 2005, 11:52 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Aug 25 2005, 11:52 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by emreakcali@Aug 25 2005, 11:49 PM
<!--QuoteBegin-_Cihan_
@Aug 25 2005, 11:20 PM

[post=144686]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
hemde cok tatliydi en sonunda adam onunla yeminini bozuyordu

Üye
Originally posted by emreakcali+Aug 26 2005, 12:01 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(emreakcali &#064; Aug 26 2005, 12:01 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by _Cihan_@Aug 25 2005, 11:52 PM
Originally posted by emreakcali@Aug 25 2005, 11:49 PM
<!--QuoteBegin-_Cihan_
@Aug 25 2005, 11:20 PM

[post=144686]Quoted post[/post]​
hemde cok tatliydi en sonunda adam onunla yeminini bozuyordu
[post=144703]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Yeminimi bozdum uleeyyyyyyn :D (sonunu tam hatırlıyamıyorum doğrudur)

Caine

Caine

Üye
las vegas sırlarının heralde tüm bölümşerini izlemişimdir ama hiççç dikkat etmediğim şeyler yawww :vur: napalim gecenin bi vakti gözümüzün bir tanesi tek açık kalıyor

delimakina

Üye
ya beyler bi klip var kadın sanki spor yaptırıo o kadının üstünde horoz gördüm yoklan dedim o denizlisporun sponsorunun amlemi olamz o faransanındır dedim ama giydiğirenkler ise bazilyayı anımsatıo benim kafam karıstı ya

iOS Developer

iOS Developer

Üye
Blade 1 filminde cama yapıştırılmış olan gazete kağıttları vardı tahmin edin hengi gazete vardı orda ....tabi ki MİLLİYET::::::))

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
walla annemler bi ara brezilya dizisi izliyorlardı(hala izlerler :D ) neyse ondada Tarkan&#39;ın şımarık şarkısı çalıyordu

delimakina

Üye
tarkan zaten heryerde serdar valla tarkan gibi adam yok ya avrupanın neyse

jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by xmen@Aug 26 2005, 03:40 PM
Blade 1 filminde cama yapıştırılmış olan gazete kağıttları vardı tahmin edin hengi gazete vardı orda ....tabi ki MİLLİYET::::::))
[post=145233]Quoted post[/post]​

ohaa bak bu iyiymiş .......

ibrahimcay1

Üye
Dostum o bolumu ben cok ızledim suyun uzreinde HAYA yazıyo hayat deil...

jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ibrahimcay1@Aug 30 2005, 05:59 PM
Dostum o bolumu ben cok ızledim suyun uzreinde HAYA yazıyo hayat deil...
[post=149628]Quoted post[/post]​

ne bilim bana hayat gibi geldi logosu renkleri falan aynıydı belkide korsandır :P

ibrahimcay1

Üye
biliyorum dostum bedne ilk izledigim zaman oyle gelmisti sasırdım bayaga sonra yine rastgeldi izledigim zaman haya yazdıgını gordum ama haklısın logo falan cok benziyo...

Korsan he:D:D:D:D:D

jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
olabilir neyse canınız sağolsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt