Türkiyeden Manzaralar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
angelus_34

angelus_34

Üye
    Konu Sahibi
Türkiyeden Manzaralar
Türkiyeden Manzaralar... beğenirseniz devamını yollıcam...

angelus_34

angelus_34

Üye
    Konu Sahibi

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Güzel Ülkemin güzel İnsanları.

darkred

darkred

Üye
bir kaç tanede benden

<span style="color:#FF0000">sarı sayfalara ilan veren bir TC vatandaşı</span>

<span style="color:#FF0000">aldığım sitede cabrio cami adı altında sergileniyodu yalnda değil hani </span>

<span style="color:#FF0000">asansörün halatı kopuk ama 2 kişiden fazla binmeyiniz</span>

<span style="color:#FF0000">sadece ahmet,mamed değil, faruk,namık içinde peşin alıyorlar</span>

<span style="color:#FF0000">yorumsuz</span>

angelus_34

angelus_34

Üye
    Konu Sahibi

cumcum23

Üye
Türkiye gibi yeri biz başka nerde bulabiiriz ki tadını çıkarın beyler Türkiye ciddiyetinin yanında tam bi komedi ülkesi gibi TÜRKİYEYİ ÇOK SEWİYORUM

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Camiyi çözemedim ama diğerleri çok güzeldi..

sambadisakkarit

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 29 2005, 05&#58;59 PM) [post=217336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

"aldığım sitede cabrio cami adı altında sergileniyodu yalnda değil hani" demiş arkadaş. Cabrio "üstü açık" demek zannedersem.

Dinle şaka olmaz.

hidayet

hidayet

Üye
ilginç vede komik resimler

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Nov 29 2005, 05&#58;04 PM) [post=217346]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 29 2005, 05&#58;59 PM) [post=217336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

"aldığım sitede cabrio cami adı altında sergileniyodu yalnda değil hani" demiş arkadaş. Cabrio "üstü açık" demek zannedersem.

Dinle şaka olmaz.
[/b][/quote]

dinle dalga geçen kim kardeşim caminin üstü acık cabrio cami demişler benzetme yapmışlar hey allahım yaa

slayer

Üye
polis...

sambadisakkarit

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Nov 29 2005, 06&#58;26 PM) [post=217372]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
dinle dalga geçen kim kardeşim caminin üstü acık cabrio cami demişler benzetme yapmışlar hey allahım yaa
[/b][/quote]

Biz tavrımızı koyalım da dileyen devam etsin şakalaşmaya... Her koyun kendi bacağından...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
öle diosan öyle olsun ne diim...herkesin dusuncesine saygımız var ters geldi bana sadece

sambadisakkarit

Üye
Senin saygın olduğuna inanırım ancak şu altında yorumsuz yazan resmi gördükten sonra bu başlığa mesaj yazdığıma bile pişman oldum.

İnsanların dış görünümünü eğlence unsuru olarak kullanmak ne kadar doğru acaba?

Görmemiştim; şok oldum. Üstünde komik resim yazıyor diye de herşeye gülünmez ki kardeşim.

Not: DeLmIrA sözlerim şahsına yönelik değil. Şu yorumsuz yazan resmi görünce beynimden vurulmuşa döndüm. Bu mu insanlık? Hey Allah&#39;ım sen gülmek için yaşayanlara akıl fikir ver...

DefectoR

Şu resmi hemen hemen her seyehate çıktığımda görüyorum ( ilk gördüğümde ahanda rahdar die yavaşladığımı da itifar ediim )

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

darkred

darkred

Üye
iyide ben o fotonun altına yorumsuz yazarken öğretmenin öğrencilere bişeyler öğretmek için ne hallare girdiğini anlatmak istedim böle komik şeylerin yanında bölyle işini yapmak için canını dişine takan insanlar war demek istemiştim ama anlayamadın galiba.buna yorum yapılamaz manasında yazdım o yazıyıda.zaten bu türkiyeden manzaralar adı altında açılan bir konu.bazılarına gülünecek bazılarıda düşündürecek sadece komik resimlerden oluşan bi konu olsaydı dediğinde haklıydın hemde sonuna kadar ama şu durumda yanlış yorumlarda bulunmuşsun bence .

DefectoR

Son olarak şu çığlık internet cafeye zamanında 10 adet pc satmıştık eski çalıştığım yerde ( inanmayan olursa arasın sorsun )

Caine

Caine

Üye
maşallah defectorde her yerde bir elin çıkıyor abi şu otobüs duragındaki koltuk muhteşem

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
guzel resimler
thanx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt