"Türkiye'de F.Bahçe taraftarıyım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
"Türkiye'de F.Bahçe taraftarıyım"

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lagendijk, futbolu yakından izlediğini belirterek, ''Türkiye'de Fenerbahçe, Hollanda'da Rotterdam takımlarının taraftarıyım'' dedi. Joost Lagendijk, yaptığı açıklamada, spora ilgi duyan bir kişi olduğunu bildirdi. Türk futbolu denilince, Hollanda'da kendi yaş grubundaki insanların aklına Fenerbahçe Kulübümüzün geldiğini ifade eden Lagendijk, şöyle konuştu: ''Türkiye'de Fenerbahçe, Hollanda'da Rotterdam takımlarının taraftarıyım. Ben 12 yaşındayken Rotterdam Avrupa kupasını kazandı. Türkiye'de ise Fenerbahçe'nin büyük bir taraftarıyım. Olabildiğince maçlarına da gitmeye çalışıyorum.''
Lagendijk, Fenerbahçemizi neden sevdiğine ilişkin soru üzerine, ''Fenerbahçe'nin coşkulu taraftarı beni çok etkiliyor'' diye konuştu.
Lajendijk, şöyle dedi:
''Fenerbahçe, bazı Hollanda takımları ile maçlar yaptı. Bu maçlarda ilk gözlemimiz Fenerbahçe taraftarlarının coşkusu olmuştu. Sürekli şarkı söyleyen, hoplayan, zıplayan bir taraftar. Aslında beni Fenerbahçe hakkında en çok etkileyen şeylerden biri de bu. Stadyuma gittiğimde 90 dakika boyunca ya da öncesinde müthiş bir coşku var.
Saldırganlığa yönelmeden takımlarını destekleyici olmaları çok güzel. Tabii bir de bir tesadüf olmuştu. 2002 yılında eşbaşkan olmamın hemen sonrasında 2003'te Pierre van Hoojdonk, Rotterdam'dan Fenerbahçe'ye geldi. Bir maç sonrasında onunla da görüştüm. Hoojdonk'un da hayranıydım. O eski düşüncelerimle de birleşince Fenerbahçe'nin yeni bir taraftarı oldum.''
Joost Lagendijk, Fenerbahçemizde en beğendiği futbolcular olarak ise İspanya'nın Real Betis takımına giden Mehmet Aurelio ile Brezilyalı yıldız Alex'i gösterdi.

YsF_90

YsF_90

Üye
gerçekten sözleri için teşekkür ederiz. bütün gerçekleri söylemiş bize bişey söylemek düşmez. bu güzel övgü dolu haberin için can-ı gönülden teşekkür ederim kardeşim benim.

schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten sözleri için teşekkür ederiz. bütün gerçekleri söylemiş bize bişey söylemek düşmez. bu güzel övgü dolu haberin için can-ı gönülden teşekkür ederim kardeşim benim.

eee artık avrupa birliği bile bizi kabullenmiş durumda:D:D:D

eyvallah canım kardeşim benim değerli yorumların için ben teşekkür ederim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt