Türkiyede Eğitim Sistemi


sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
    Konu Sahibi
Evet, bugün biraz farklı bir konuya değinelim.
Türkiye de olmayan 2 şeyden bahsedelim; Eğitim ve Sistem.

Eğitim ; malesef devletimizin eğitimci olarak tayin ettiği kesimin bir araya gelerek kabul ettikleri " paket içerikleri " yani müfredatları uygulayarak salla başını al maaşını zihneyeti ile ülkemiz eğitimde son sıralara geriledi...

Sistem ; insanların hayatını düzenli hale getirecek yere felç etti. Sistem yukarıdakilerin işine gelir hale getirildi. Neden ?
Çünkü böylesi daha kolaylarına geliyor. Hoca derse gelir, yazmaya başlar, tahtayı doldurur, hadi bunları yazın.
Sonrada bu buradan geldi, şu şuradan geldi ve başka sorusu olan var mı ? tamam... İşte sistem bu.

İki tane video ekledim, önce şu hip hop yapan arkadaşı ve sonraki videodaki oturan adamı dinleyip biraz feyz alalım...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt