türkiye-brezilya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neocleric

Üye
    Konu Sahibi
türkiye-brezilya
:( :( arkadaslar türkiye nin u-17 maç1 ntvde izleyelim lütfen ileyemeyenler yar1n sonucu alabilir burdan

slayer

Üye
Alkışlar Genç Milliler’e: 3-4
B Genç Milli Takımı, U-17 Dünya Şampiyonası yarı finalinde Brezilya ile karşılaştı. Milliler, ilk yarısını 3-0 yenik kapattığı, ikinci yarısında da 10 kişiyle mücadele ettiği maçta, skoru 3-3’e getirmesine rağmen, son dakika golüyle rakibine 4-3 yenildi.

Brezilya henüz 14. saniyede Celso’nun golüyle 1-0 öne geçerken, bu golün şokunu üstünden atamayan Milli Takım, sahanın yıldızı Anderson’u 26. dakikada durduramadı ve skor 2-0 oldu.
Brezilya'da 1 gol ve 2 asistle oynayan Anderson, maçın en etkili ismi oldu.

Topa daha fazla hakim olan takım B Genç’ler olsa da, teknik özellikleri yüksek oyunculara sahip, daha organize görünen, ayağa ve hızlı oynayan Brezilya, 32. dakikada keleci Volkan’ın hatası sonucu gelen golle 3-0 öne geçti.

Maçın 5. dakiasında rakibine sert giren ve sarı kartla cezalandırılan takım kaptanı Erkan, 45’te de Anderson’a yaptığı hareket sonrası, Belçikalı hakem Frank De Bleeckere tarafından oyun dışına atıldı.

Genç’ler zoru başardı
İkinci yarıya ise, Genç Milliler golle başladı. Nuri’nin yarattığı pozisyonu, penaltı noktası üzerinden Caner sonuçlandırdı ve fark 2’ye indi.

Bu golün verdiği moralle Brezilya kalesine yüklenen Milliler, orta sahada büyük boşluklar bıraktı. Anderson’un yönlendirdiği Brezilya, bu dakikalarda Volkan’ı geçmeyi başaramadı.

70. dakikada sol kanattan Nuri ile kullanılan serbest vuruşu ön direkte kafayla tamamlayan Tevfik, skoru 3-2 yaptı. Bu golle şoka giren Brezilya, hücum organizasyonlarında dağınık bir görüntü çizerken, 76. dakikada Nuri’nin, sol çaprazdan ve uzak mesafeden attığı şık gol maça eşitlik getirdi: 3-3
Milli Takım oyuncuları, bitiş düdüğüyle birlikte göz yaşlarına boğuldu. Özgürcan Özgür de ağlayanlar arasındaydı.

Karşılaşmanın bu skorla bitmesi beklenirken, ceza sahası içinde iki savunma oyuncusundan sıyrılan Anderson, topu Igor’un önüne bıraktı. Bu futbolcunun boş kaleye attığı gol, sonucu belirledi:Türkiye: 3 - Brezilya: 4
-----------------------
izlemedim ama 10 kişiyle 3-0'dan gelmek büyük olay + balığına yenmiş brezilya :eksi:

ntvmsnbc.com

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Valla balıı brezilya yaw.

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
helal olsun tükiyeye 10 kisiyle 3-3 yapmak marifet ister gelecegin yldizlari geliyor

mavizeybek

mavizeybek

Üye
zaten dünya kupasında da ilk maçımızda uyduruk bir penaltıylan bizi yenmişlerdi

slayer

Üye
10 numaralı bir oyuncumuz var adam gibi yönlendirilirse süper star düzeyinde bi oyuncu olur

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Son dakikiada yemişiz golü.. :vur:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
10 Numaralı dediğin Nuri.

Chelsea bile daha bu yaşında 6 Milyon Pound verdi Nuir'ye.

Ayrıca maçın geniş özetini izledsim , Brezliya'nın attığı şans ve zamansız goller yüzünden 3. İçin Hollanda maçı oynayacaz malesef. :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şu Nuri Şahin'i bi ben izlemedim be.. :vur:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence kesin izleyin. ;)

Ayrıca Farih Terim , ilk kez A Milli Takım Kadrosuna Nuri'yi aldı ;)

Bu sırada Ümit Karan da 3 yıl sonra Milli Takımda :bravoo:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
ben maci izledim arkadaslar
boyle sansizlik batsin ya
adamlar deli gibi oynuyo 3-0 yaptilar
sonra 10 kisi kaldik
tamam artik daa fark olur dedim
o ana kadarda nuri cikmamisti sahneye
2.yari Nuri SAhin bir top oynadi
olmaz boyle birsey ya
2 asist bir gol
hele attigi o 3. golumuz o nasil bi vurus
nasil bi dusunce
topu nereye gnderdi cocuk ya
helal olsun hepsine walla
Nuri Sahin simdiden bir yildiz

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bakın burda söylüyorum NURİ ŞAHİN in geleceği çok parlak brezilya maçında attığı golü gördünüzmü ??

zaten chelsea nuri için çoktaaan 8milyon euro luk bi teklif yapmış ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Bu gençler dehşettt ;) Türk futbolunun geleceği sağlam ;;) ... hepsi maç bitince ağlıyodu üzüldüm.. Çok hırslılar bu çok iyi bişey..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
17 yaşında adam milli takımda bizde 17 yaşında maxicepte işe bak be.. :wacko:

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff+Sep 30 2005, 11:12 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(NeedLeFLuff &#064; Sep 30 2005, 11:12 PM)</div><div class='quotemain'>abi bakın burda söylüyorum NURİ ŞAHİN in geleceği çok parlak brezilya maçında attığı golü gördünüzmü ??

zaten chelsea nuri için çoktaaan 8milyon euro luk bi teklif yapmış ;)
[post=182038]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-..::Riddick::..
@Sep 30 2005, 11:18 PM
Bu gençler dehşettt ;) Türk futbolunun geleceği sağlam ;;) ... hepsi maç bitince ağlıyodu üzüldüm.. Çok hırslılar bu çok iyi bişey..
[post=182044]Quoted post[/post]​
[/quote]
aynen gercekten futbol alanında iyiye en iyiye gidiyoruz

ekucuk

Üye
maçı izlemedim ama brezilyalı yeteneklere karşı maçı eksik olmamıza rapmen berabere getiriyorlarsa helal olsun

ama her zaman ki gibi bir özelliğimizi daha gösterdik

maçın hakem düdüğü ile bittiğini hep unutuyoruz :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Onu zaten bi öğrenemedik. :vur:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla yaw hep son dakka hep son dakka :gun: :gun: :gun:

cepix

cepix

Üye
Canları sağolsun

neocleric

Üye
    Konu Sahibi
ya sormayin ben ilk yari sonunda uyudum yeniliriz die sonra kendimden utandim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt