türkiye-2 danimarka-2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren1907

Üye
maçın adamı bence okandı ama burada gerekli olan okan tuncay ve emrenin beraber oynamasıdır bu oyuncuların yapacağı pres ile ancak rakibi kendi sahasında tutabilirdik ve bu oyuncuların topu taşıma yeteneği ile kontra ataklarda gol bulabilirdik

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
zor gibi görünüyor yolculuk..

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by the_patriot@Sep 4 2005, 12:04 PM
gruptan çıkacağız merak etmeyin, yani play-off a kalacağız
[post=154264]Quoted post[/post]​
hiç ümidim yok ama bakalım. :D

DefectoR

Terim, şu yazıyı okumanı cani gönülden isterdim...
Galatasaray'ı rezil durumlara düşürdüğün yetmedi şimdi milli takımımızı mı aynı duruma sokacaksın???

Ama yine de tebrik ediyorum seni, o kadar yüzsüzsün ki, hala bu milletin yüzüne bakabiliyon...

Maça gelince yine tebrik ederim, daha iyisi olamazdı zaten...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
HAkan Şükür niye hala oynatılıyor anlamıyorum..... :(

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
yav medya geldi ersun yanalın kellesini kesti . ama ne oldu değişen ne varki? hiç birşey..

izzet

Üye
Bence en ii oyuncu Alpay'dı, hakem konusunda ise o son dajkkada ki pozisyona el verseydi bu topic teki konuşmalar çok daha değişik olacaktı bir kere ve bunun suçlusu olarak ne hakan nede fatih terdir bence hakan maçta da çok başarısız değildi. Fatih Terim ise bizi uefa şampiyonu yapan adamın galatasaray hizmetleri tartışılmaz ve bu kişinin elinde bütçesi olmayan bir takımla yapılabilceklerin en iisini yaptığını düşünüyorum

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 4 2005, 12:46 AM
+1 the_patriot. ;)

Ama Hikmet Karaman'ın da lâfları nazar değdirdi gibi. :off:

Ne kadar uzatırsa uzatsınlar vs. diye diye garanti artık , 3 puan aldık derken hepsi sus pus oldu.Tabi ki biz de :'(
[post=153959]Quoted post[/post]​

walla yaw biz bu sunucuların şomluğu yüzünden güme gidiyoruz :off:

benGAY

Üye
berbat yaniiii... son dakkada yedik golu inanamıyorum ama 1-0 dan 2-1 yaptık gene helal olsun.. sımdı son 2 macı da kazanmamız gerekiooo..

brevheartt35

Üye
Originally posted by abuvice@Sep 3 2005, 10:53 PM
son dakika gölü ile berabere kaldık.. :(

sizce almanya ya gidebilirmiyiz arkadaşlar..? bence mucizelere kaldı işimiz.. :(
[post=153741]Quoted post[/post]​
Bu böyle gitmez, bizde devamlılık yok bunun en güzel örneği futbol, voleybol ve basketbol arkadaşlar. Hemen rehavete kapılıyoruz ve olmadık şeyler yapıyoruz. 5 dakika dayanamıyoruz ya olmaz böyle birşey.
Yetmiş milyonluk Türkiye 4 milyonluk Danimarka.
Bence durum pek iç açıcı gözükmemektedir.
Hadi kalın sağlıcakla

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
bencede durum vahim :(

don_juan

Üye
sizin eleştirileriniz spor yazarlarından bile ağır yok fatih rezil ediyor falan ya varmı böyle bir yorum son dkkdaki golü yemeseydik aynı şeyi söyleyebilecekmiydiniz ukrayna maçını kazandıgımız takdirde gruptan çıkacagımıza yürekten inanıyorum çünkü yunanistan danimarakda puan kaybedecektir kaybetmezse zaten yunanistanın hakkı derim herkes oturdugu yerden ahkam kesiyor kalkıpta yönetin o zaman milli takımı bu işin psikolojisi ve stresi o kadar ağırki fatih terim bunun üstesinden rahatlıkla gelebilir o kadar sakatla o kadar ekiskle kolaymı yahu yinede güzel bir ortaya koyduk zaman zaman üstün oynadık moral verememiz gerek yani arkadaslar başka şansımızmı var herkes moral bozuyor zaten başta medya olmak üzere

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by BJKolik@Sep 3 2005, 11:15 PM
gerçekten yazık oldu.2.yarı nede güzel oynamıştık.Fatih hoca da bi türlü degiştirmedi şu hakan şükürü.
atamıyo işte alsana oyundan farka gidelim..
[post=153774]Quoted post[/post]​
hakan asığı adam ya.hakan 45ine gelir eğer fatih terim olursa gene oynatır.bari kadroya koydun ikinci yarı son yrım saat baskası oynasın

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
+1 :D

CooL'n'Quiet

Üye
hakan nie oynar analamamki?danimaka teknik direktörü bile terim halil gibi adamı neden oynatmadı?ayrıca gözlerim tuncayı aradı dedi :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Halil Altıntop gibi adam varken Hakan :eksi:

Caine

Caine

Üye
Originally posted by DefectoR@Sep 4 2005, 06:06 PM
Terim, şu yazıyı okumanı cani gönülden isterdim...
Galatasaray'ı rezil durumlara düşürdüğün yetmedi şimdi milli takımımızı mı aynı duruma sokacaksın???

Ama yine de tebrik ediyorum seni, o kadar yüzsüzsün ki, hala bu milletin yüzüne bakabiliyon...

Maça gelince yine tebrik ederim, daha iyisi olamazdı zaten...
[post=154656]Quoted post[/post]​

bir maçta berabere kaldık diye mi :nono:
peki ersun yanal gibi üçkağıtçı ve o kadar pisliği çıkmış bir insan bakabiliyorsa, neden fatih terim gibi değerli ve başarılı bir hocayı bu kadar yerden yere vuruyorsunuzki anlamadım???
yoksa galatasaraylı olduğundanmıdır... neden böyle dedin diye sorarsanız çünkü fatih ve hakan hakkında kötü yazanların hepside bildiğim fener taraftarları :DD

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Milli Takım konusunda Fener veya Cimbom taraftarlığı söz konusu O-L-A-M-A-Z.!!!

mumya

Üye
arda doğaner e katılıyorum :artı:

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Gs fb ayrımına girmeyelim arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt