türkiye-2 danimarka-2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
bence defans yerine orta sahaya adam alınmalıydı, defans tam tıkırdı zaten o zamana kadar

Gokhan43

Gokhan43

Üye
+1 the_patriot. ;)

Ama Hikmet Karaman'ın da lâfları nazar değdirdi gibi. :off:

Ne kadar uzatırsa uzatsınlar vs. diye diye garanti artık , 3 puan aldık derken hepsi sus pus oldu.Tabi ki biz de :'(

the_patriot

Üye
tam da seyirci gaza gelmişti, şampiyon türkiye diye inletiyordu ki ..... :(

..::Riddick::..

Üye
Ya biri bu Ilker Yasini Diksiyon kursuna yazdırsın lütfen :) :eksi: , Her maçta "şimdi top Haaaamitte, Şimdi Haaamitte" diye diye
Türkçenin içine ediyo :P Dilini eşşek arısı soksun be adam :P
Bide maç başlarken stadyumu anlatıyo tam duymadım birinden bahsediyo aynen cümle şu: "Evet Şeref tribününde yerini almış, Şeref tribününü Şereflendiriyor" :D Ne yani o olmasa şeref tribünü Şerefsizmi :D

jumbolinho

Üye
haklısın bide rommedahl'a romendal diip durdu uyuz etti beni

ve birde hakanın hala milli takımda oynamasını istiyormusunuz???

the_patriot

Üye
inşallah nihat ukrayna maçında oynar

jumbolinho

Üye
inşallah abi
bence tekkede yetersiz kalıo belkide hakanla anlaşamadıındandır
hakan bi top indirio fatih az önce ordayken dier tarafa kayıyo
halilde oynasa ii olur kaiserslauternli olan oydu dimi
karıştırıom hep

C@N

C@N

Üye
yaw alpay mac eksigi olmasına ragmen bence macın yıldızıydı diyebilirim cok iş yaptı bence yerini garantiledi bu macta

Üye
bence macın yıldızı: Hamit Altıntop

the_patriot

Üye
bence ilerde fatih-hakan yerine, tumer-hakan daha yararlı olurdu

jumbolinho

Üye
ilk 11de de selçuun yerine hüseyin daa uygun olurdu

izzet

Üye
Hakanı eleştirmişsiniz ama bence bu maçı kaybetmemizdeki en büyük hata hakemndeydi yani verdiği hatalı kararkar vede bizim defansa kaçırığımı adamlardı ki bence maçtaki en suçsuz adam hakn dı herkes gol kaçırabilir bir forvet oyuncusunun gol kaçırması normaldir ama hakanın attığı ara toplarına verdiği güzel paslara topunüstünden atlamaları ile arkasındaki oyuncuyu çok ii bi poziyona sokması hakanın bu maçta neden oynadığını gösteriyor diğer forvet ona ayak uyduramadı birbirlerine alışık değildi diebilirsiniz ama maçuın günah keçisi olarak Hakan ' ın seçilmesini yanlış buluorum :huhu: ;)

jumbolinho

Üye
abi şimdi sana bişi sorcam o top yerden sekip defansı aştı
hakan kaleciyle karşı karşıya kaldı ve o golü kaçırdıında
küfür etmedin mi ben ettim yane adam 35 yaşında
ama o pozisyonda amatörler gibi panikledi her halinden
belliydi bu

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
yav sonuçta hakan günah keçisi değil. 11 kişi sahaya çıktı ve berabere kaldık arkadaşlar. inşallah almanyaya gideriz hiç ümidim yok ama..

spinman

Üye
arkadaşlar ben hakan şükürü 5 dakkada amatör futbolcu konumuna getiren arkadaşları şiddetle kınıyorum.. takım olarak çıktılar takım olarak hata yaptılar ..bu hatalrın türkiyeye , galatasaraya yıllarını wermiş profesyonel bir futbolcuya yüklenmesi son derece üzdü beni .. hakan şükür ' e böle dienler 5 sene öncesine bakıp sıradan bir maçını izlesin.. Şahsımca hakan şükür güzel oynadı fakat şanssızlık eseriyle birkaç pozisyon harcadı ... LÜTFEN yıllarını türk furboluna wermiş bir insan hakkında böle konuşmayalım.... Yazdıklarımda ilgilenenleri incitecek ifadeler kullanmışsam Affola..
Saygılarımla

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence takımda ki en kötü Hasan Şaş^tı.

Kimse bahsetmemiş.Görmediniz mi ? Ayağında top tutamıyordu adam ve Fatih hoca akıllık yaparak değişikliğe gitti.

Ve en son Tolga'yı oyuna alması , maçı kopardı benceTam havaya girmişken , defansın bozulması , kadedme hatası bizi ne hâllere düşürdü :'(

Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
tumer deistirin diince insallah defans oyuncusu almaz ofansif oyuncu alır dedim ama gitti tolga yı aldı :vur: :vur: :vur:
aldı tolgayı takımın tum kurgusu bozuldu walla
yazık oldu hemde cok yazık yenseydik direk bile katılabilirdik belki(yanlısım olmasın puan ları tam bilmiyom)
neyse artık insallah gideriz artık pek sanmıyom ama neyse

don_juan

Üye
hala %50 şans var son iki maçımızı kazanmak zorundayız birde danimarka evinde yunanistanla oynayacak bence danimarka bu maçı alır ve yunanistanın önünü keser bizde bundan yararlanırız inşallah yani bundan başka bişey düşünmek akla zarar artık istiyoruz bu kupaya katılmayı eğer almanyaya gidersek fatih terim eline geçen zamanda takımı toparlar yani dün akşam 2-1 alsaydık zaten bu kadar ağır eleştiriler yapılmayacaktı ama hakemin hatalarına gerçekten kızdım ulan bide türk hakemlerie yükleniyorlar al işte belkide kupaya gitmemizi engelleyecek hadi hakanın pozisyonuna bişey demedik ama son dkdaki el pozisyonunu görünce kan beynime hücum ediyo

the_patriot

Üye
gruptan çıkacağız merak etmeyin, yani play-off a kalacağız

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İnşallah :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt