Turkcell'liler Kazanır turkcellcity

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
1 kişiye LG DG910 cep telefonu

22 Ekim - 11 Kasım 2009 tarihleri arasında adresindeki ilgili formu dolduran Turkcell Platinum aboneleri çekilişle güzel bir hediye kazanma şansı yakalıyor
 


oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
bilgi için saol her nekadar turkcelli olmasam da :)
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağol sadece platinum abonelere zengin tabaka
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt