Turkcell’den, Yıldız 19 Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Numaranızı taşıyarak yada yeni bir hat alarak artık Turkcell Hazır Kart’a geçmenin zamanı olduğunu düşünüyorsanız, Yıldız 19 Paketi’nin tamda size göre bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.

Son 90 içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelip pakete başvuran, Süper Tarife ya da Genç Tarife’deki bireysel müşterilerin yararlanabileceği bu paket ile birlikte ayda sadece 19 TL’ye her yöne 400 dakika ve her yöne 2.000 SMS gönderimi sağlanacakken, paketi satın almak için YILDIZ 19 yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacak.

Kampanya dahilindeki dakikalar görüntülü görüşme olarak da kullanılabilinecekken, paketinizde kalan dakikalarınızı öğrenmek için *123*131#’yi ve kalan SMS’lerinizi öğrenmek için *123*59#’yi tuşlamanız yeterli olacak.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Ramatata

Ramatata

Ramatata

Üye
Teşekkürler daha yeni bende turkcell e geçmek için başvurdum bakalım 3gün içinde açılır dedi 25 tl 1gb internet + 19 çok süper olacak

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Şimdi herşey numara taşıyana olmuş biz 15yıldır Turkcell hat kullandığımız için patates olduk

phasan

phasan

Üye
Vodafone avantajlı turkcellden

plusnettr

plusnettr

Üye
Şimdi herşey numara taşıyana olmuş biz 15yıldır Turkcell hat kullandığımız için patates olduk

Hazır kartlı mevcut üye nasıl olsa cepte gözü ile bakılıyor.
Faturalı üye olup Gold üye olmadıktan sonra değerimiz hep patates malesef

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Türkcell'in Kalitesi,Vodafone un Tarifesi ,Avea'nın Cazibesi tartışılmaz :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede
osnakli

osnakli

Üye
turkcell heryerde çekmesidir bizi turkcellde tutan.yoksa aveaya geçtim 15gün duramadım.çünkü net bir şekilde avea çekmiyor.

osicik

Üye
turkcell heryerde çekmesidir bizi turkcellde tutan.yoksa aveaya geçtim 15gün duramadım.çünkü net bir şekilde avea çekmiyor.
hadi seni anladık sen artvindesinde biz istanbuldayız ve hala turkcelldeyiz 250 mb internete 14 tl veriyoz delimiyiz neyiz arkadaş... bana konuşma ve internetli uygun fiyatlı bir tarife önerirseniz sevinirim...

brhmstn2

Üye
tek kullanımlık paket diğer ay yenilenmiyor iptal oluyor boştan yere geçmeye değmez