Turkcell'den 532 Ipod Çekilişi Sonuçlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'den 532 Ipod Çekilişi Sonuçlandı
Sonuçlar Bugün Açıklandı...SmS ile Haber Verildi Bana...

Kazananlar Burada :

Bende Yeşil Ipod Nano Kazanmışım :)

Kazananlara Kazanan Numaradan Aranılacaktır Diye Not Düşmüşler Sayfa Altına...

dreamwtf

dreamwtf

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullan :)

technonur

technonur

Üye
bunda var bi iş yaw ben 12 hatla katıldım bırak asıl kzananları yedekte bile yokum:D

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
:) Ben 3 Hatla Katılmıştım... Annemin Babamın Benim :D Biri Tutmuş :D

firatc

Üye
selam dostum bende ipod pembe kazandım..mesaj gelmişti "sonuçlar açıklandı, sonuçlar web adresinde" diye ama sanırım bu mesaj herkese gitti sonra girdim baktım banada çıkmış. ama turkcell den halen aramadılar. başka mesajda gelmedi.24 ocak son başvuru tarihi diyor, ne yapacağız nereye başvuracağız bilginiz varsa yardım edebilirmisin?sana başka mesajlarda attılar mı??nasıl alıcaz bu mereti :)

cAs1905

cAs1905

Üye
selam dostum bende ipod pembe kazandım..mesaj gelmişti "sonuçlar açıklandı, sonuçlar web adresinde" diye ama sanırım bu mesaj herkese gitti sonra girdim baktım banada çıkmış. ama turkcell den halen aramadılar. başka mesajda gelmedi.24 ocak son başvuru tarihi diyor, ne yapacağız nereye başvuracağız bilginiz varsa yardım edebilirmisin?sana başka mesajlarda attılar mı??nasıl alıcaz bu mereti :)

bence gidip bi turkcell bayisine sor onlar yönlendirirler

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Kazananlara Posta Yolu ile Bilgilendirme Yapılacak... Ayrıca Hangi Numara Kazanmışsa O Numarayı Arayacaklar ve Kazandığını Bildirecekler...

Daha Sonra Açıklanacak Yerden Ipod Alınacak...

sonbela

sonbela

Üye
off bende bir sürü kişiyle katılmıştım 20 kişi vardı ama bizim arkilerden kazanan yok ben dahil :( hem sadece KDV VE ÖTV yi onlar ödüyormuş diger masraflar talihliye ait işte kazıkcell farkı :D:D

firatc

Üye
tamam işte bedava ipod kdv si ve ötv si başka masrafı yokki zaten :) o kelimedeki mana daha çok milli piyango çekilişlerindeki para ikramiyeleri için geçerli çünkü para kazanınca onun vergisini ödüyorsun. biz olsa olsa kargo ücreti yada gidip almak içni minibüs parası öderiz :)

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
off bende bir sürü kişiyle katılmıştım 20 kişi vardı ama bizim arkilerden kazanan yok ben dahil :( hem sadece KDV VE ÖTV yi onlar ödüyormuş diger masraflar talihliye ait işte kazıkcell farkı :D:D

Bunun Tcell ile Ne Alakası Var... Hiç Mi Kampanyaların Altındaki Bilgileri Okumuyosun... Hangi Şirket Kampanya Yaparsa Yapsın Bu Değişmez... Tüm Şirketler KDV ve ÖİV yi Alıcıya Ödetirler...

firatc

Üye
KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli sorumluluğundadır. YANLIŞ OLMASIN KDV FİLAN ÖDEMİYORUZ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt