Faturasız / Faturalı Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası devam ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası devam ediyor
Not:az önce m temsilcisi ile görüştüm sizlerden gelen yoğun ilgiden dolayı kampanyamız devam ediyor dedi ama tarih vermedi henüz guccellenmemis
Sürpriz Nokta Kampanyası ile haritadan hediyeleri topla!
  • Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir.
  • Kampanya adı Sürpriz Nokta Kampanyasıdır.
  • Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanacaktır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.
  • Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1GB hediyesi verilecektir. Bir abone kanala abonelik anında verilen günlük 1GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabilir.
  • Hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 5 adet olup, kampanya boyunca kazanılabilecek hediye sayısı limiti 30 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.
  • Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1000DK, Aylık 10GB, Aylık 1GB, Aylık 500DK, Aylık 5GB, Günlük 1 Saat, Günlük 1GB, Günlük 2 Saat, Haftalık 1GB, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Günlük Turkcell içi 500DK, Günlük 2GB.
  • Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler data hatları için şöyledir: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük 1GB, Aylık 1GB, Haftalık 1GB
  • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili bareme ulaşıldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanacaktır.
  • Faturasız aboneler için haftalık faydalar 7 gün geçerli, aylık faydalar 30 gün geçerlidir. Faturalı aboneler için haftalık faydalar 7 gün geçerli, aylık faydalar 1 ay geçerlidir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, sempaticafe, yakup6203 ve 1 kişi daha

yakup6203

yakup6203

Üye
Tşk bana 15gb ve 1000dk geldi allah razı olsun

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Da®kness

Da®kness

Üye
Bip/Keşfet girdim kazana tıkladım, mesaj sayfası açıldı. Bişey anlamadım ben bu işten... :hmmm
internet bağlantısı ve konum açık

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Çıkan haritada bulunduğunuz konumda bulunan Turkcell bayilerini sarı konum işareti ile gösteriyor o konum kapsamına girdiğinizde o konum işaretine tıklayın sonra detay kısmı çıkıyor onun hemen altında ise kazan yazacak ona tıklayın şansınıza hangi paketi verirse artık :D

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Da®kness

Da®kness

Üye
Çıkan haritada bulunduğunuz konumda bulunan Turkcell bayilerini sarı konum işareti ile gösteriyor o konum kapsamına girdiğinizde o konum işaretine tıklayın sonra detay kısmı çıkıyor onun hemen altında ise kazan yazacak ona tıklayın şansınıza hangi paketi verirse artık :D
iyi güzelde bende harita çıkmıyor...

semihguney

semihguney

Üye
Bozuk.

semihguney

semihguney

Üye
Çalıştı ama hediye vermedi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bende sorunsuz çalışıyor ama yakınlarda sürpriz nokta yok

Da®kness

Da®kness

Üye
Çalıştı ama hediye vermedi
Takipten çıktım sohbeti sildim tekrar takip ettim günlük 1gb verdi. Konum hediye konusu hala muallakta...
Bip için güncelleme de çıkmış PS'den kontrol edin.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Az önce haftalık 5 gb geldi önce konum hatası verdi 3 kere denedim sonunda oldu internette 1 gb kalmıştı iyi oldu

Da®kness

Da®kness

Üye
Google haritaları açıp arka planda bıraktım. Bip uygulamasını açıp sohbet sayfasını açtım. Sonunda iki farklı konumdan hediye aldım. 1haftalık 250 dk. ve 1haftalık 1 gb.

Son düzenleme:
semihguney

semihguney

Üye
Verdi günlük 1gb ama oyna ya basınca o harita çıkmıyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Beyler sürpriz nokta ile bulunan noktadaki sarı konum işaretine üst üste 3-4 defa Kazan kismina basınca tek noktadan 3-4 hediye alabilirsiniz ben tek noktadan 1 aylık Fizy premium uyelik + günlük 2 saat her yone konuşma + haftalık 5 GB + günlük 1GB aldım :sirit:

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Denemek lazım bende konum hatası vermişti 5 kere kazana tikladim 5 inde de konum hatası aldım sonra biraz bekledim çıktım tekrar girdim dk vermişti

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Denemek lazım bende konum hatası vermişti 5 kere kazana tikladim 5 inde de konum hatası aldım sonra biraz bekledim çıktım tekrar girdim dk vermişti
Valla ben eve gecerken carsida otobüse bindiğim zaman aklima geldiğinden hareket halinde olduğum için konum dışına çıkmamak için aynı yerdeki kazan yazısına 4-5 defa bastım hediyeler öyle tesadüfen geldi :sirit:

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Deneyeceğim şuan yakinimda sarı nokta yok yazarim olup olmadığını

blastx

blastx

Üye
Vallahi ben denedim bu noktadan daho once hediye aldiniz dedi

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Aylık 10 Gb/aylık 5GB/haftalık 5Gb(iki defa) 3 Aylık 50GB lifebox (iki defa) hediye aldım + dakikaları yazmıyorum bile :biggrin::ehe

blastx

blastx

Üye
Gel vatandas gel !!! Secmece bunlar!! :)