Turkcell Sim Kartlı Notebook Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Sim Kartlı Notebook Kampanyası
Turkcell'le gittiğiniz her yere internet keyfini de beraberinizde götürün.

Turkcell Sim kartlı Notebook ile, başka hiçbir bağlantı adaptörüne gerek kalmadan, Turkcell SIM kartı gömülü olarak gelen üç diz üstü bilgisayarlar modelinden, internete EDGE hızında bağlanabilir ve e-postalarınıza anında ulaşabilirsiniz.

3 GB'lık MobilOfis İnternet paketlerinden 12 ay boyunca aylık 59 YTL ödemeyi taahhüt ederek, seçeceğiniz Sim kartlı diz üstü bilgisayara, 300 YTL indirimle sahip olabilirsiniz.

Turkcell SIM Kartlı Notebook hakkında detaylı bilgi için .

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sim kartı takıpmı internete bağlanacaz. anlaymaadım.

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Sim kart zaten takılı gelio ;)

fisara

Üye
7-8 ay kadar önce Turkcell den aldığım Hp Compaq Mini Note pc ye ayda 79 TL ödeme yapıyordum son iki faturaya gecikmeli ödeyince en son fatura 1250 TL geldi geciken son iki faturayı ödeyerek Turkcell i aradım durumu izah ettim en son faturanın iptal edilmesini rica ettim kabul etmediler.
Buradan nasıl bir ders çıkar şimdi:
1-geciken faturaları faiziyle almasına rağmen 1250 TL fatura etmek ve aylık 4 GB İnternet hakkımı gasp etmek kurumsal bir şarlatanlık değilmi?
2-geciken 2 faturayı cayma olarak kabul etmek ve bunu 1250 TL fatura ederek daha önce ödediğim faturalarla beraber 700-800 liralık bir cihazı 1600 liralara satmak eşkıyalık değilmi ?

Bundan ben şu sonucu çıkarırım; bu şirket baştan beri kolay kazanç peşinde son gelişmeler agresifleşmesine neden oldu.
Fatura NO: 0000000883715929

eQooo

eQooo

Üye
benzer sorunlarla karşılaşan o kadar insan var ki soyguncu bunlar...kampanya falan inanmayın...

bahtiyar29

Üye
7-8 ay kadar önce Turkcell den aldığım Hp Compaq Mini Note pc ye ayda 79 TL ödeme yapıyordum son iki faturaya gecikmeli ödeyince en son fatura 1250 TL geldi geciken son iki faturayı ödeyerek Turkcell i aradım durumu izah ettim en son faturanın iptal edilmesini rica ettim kabul etmediler.
Buradan nasıl bir ders çıkar şimdi:
1-geciken faturaları faiziyle almasına rağmen 1250 TL fatura etmek ve aylık 4 GB İnternet hakkımı gasp etmek kurumsal bir şarlatanlık değilmi?
2-geciken 2 faturayı cayma olarak kabul etmek ve bunu 1250 TL fatura ederek daha önce ödediğim faturalarla beraber 700-800 liralık bir cihazı 1600 liralara satmak eşkıyalık değilmi ?

Bundan ben şu sonucu çıkarırım; bu şirket baştan beri kolay kazanç peşinde son gelişmeler agresifleşmesine neden oldu.
Fatura NO: 0000000883715929
şarlatanlık diye bir benzetmede bulunmuşsun arkadaşım ama bundüpedüz soygun.eee eşkiyalar hep hep dagda olacak degil ya bunlarda modern eşkiya.ben bunu herkese söylüyorum burada yine söyleyeyim.trcell zengin şebekesi.normal veya alt tabaka bunun ne faturasını nede konturuna yetişebilir.ama bu yurt dışında böyle degil.adamlar gel benim şebekemi kullan sana tlf bedava şu beda va bu bedava diyor hatta beliirli zamallarda görüşmek tamamen ücretsiz.alın bakın vodafon geldi o şirketide destura getirdiler.kampanya filan dogru dürssüt yapamıyor.3g miş daha siz bunun alt yapısını yapmadan sistemi türkiyeye soktular.daha türkiyenin bir çok noktasında çekmeyen yerler var arkadaşlar ne 3g den bahsediyorlar.neeyse saygılartımla

Üst Alt