Turkcell Mobil TV

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell Mobil TV
Arkadaşlar size mobile tv ile ilgilide çok az bilgi vereyim.. Günlük veya Aylık paket seçeneği olacak... Aylık en fazla 20 saat izlenebilecek kota olacak ve kota aşımı için extra ücretolacak.. 20 tane ulusal kanal olacak.. veee bomba şaka gibi ama LİG TV ile görüşmeler sürüyormuş.. Düşünsenize gerçekten cebimizden Derbileri izleyebileceğiz :):oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada arkadaşlar bu servisi hani önceki Platinium müşterilere özel olanla karıştırmayın.. Bu servisi 3G uyumlu (çift kamerası olmayan cep tel dahil) kullanabilecek. Ör: Nokia 6630

• Beğen
Tepkiler: hakancan33, tioasiss, yunus3787 ve 1 kişi daha

Salihyet

Salihyet

Üye
Cepte derbi olacağını sanmam, bu bilgiyi nereden edindiniz ?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Olur salihim olur. Ama biraz ballı olur, maç başına kaç kontör veya aylık ne kadar olur bilemem. Zaten ligtv olmazsa, kimse showtv kanalD atv kanallarını cepten seyretmeye meraklı değil.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Heralde maç başına ücretlendirme olur

osnakli

osnakli

Üye
bu işin de suyu çıkar.bu maç izlemye ne ekran yeter ne de şarj.en iyi şarj tutan telefon bile 1.5 saat maç izletmez.

oguziverson

oguziverson

Üye
bu işin de suyu çıkar.bu maç izlemye ne ekran yeter ne de şarj.en iyi şarj tutan telefon bile 1.5 saat maç izletmez.
3g de gelişmiş pil ömrü var o yüzden için rahat olsun arkadaşım

Cepte derbi olacağını sanmam, bu bilgiyi nereden edindiniz ?
çoğu reklamda ztn maç izlio millet eski maçları izlicek halleri olmadığına göre ligtv olur gibi bnce :coold:

gokhan148

gokhan148

Üye
çok fazla kontör gider o zmn :D

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler.

aquSTine^

aquSTine^

Üye
paylaşım için teşekkürler arkadaşım

blueboytr

Üye
aslında internet paketi alana bedava mobil tv hakkı verseler süper olur.

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu bilgiyi Turkcell Merkez de çalışan bir kişiden edindim... Derbi dediğim tabii en güzel tarafı.. Lig tv görüşmeleri sürüyormuş.. 30 Temmuz'u beklemekten bir çare yok :)

eQooo

eQooo

Üye
saol bilgi için..

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İlk önce forumda benim belirttiğim gibi bugun yapılan Turkcell toplantısıyla çok çok yakındaa cepten bırakın Lig tv Sms paketini LİG TV CEPTEN CANLI izleyeceğiz... Teşekkürlerinizi butona tıklayarak iletiniz.Şimdiden teşekkürler.. Her zaman ilk bilen siz olun :)

asigsasi

asigsasi

Üye
Lig tv olurda yarın veya başka gün d-smart alırsa maçları izleriz o zaman ağzımızı acipta

kocar_1

kocar_1

Üye
yakında fiyatlar düşer

pitbull112233

pitbull112233

Üye
buna benzer bir konuya mesaj yazmistim.buna da yazayim.platinum abonelere aylik sınırsız izletilecek

tuncays44

Üye
Biraz önce mobilTV için sms attım turkcell den gelen cevap a göre k810i mobiltv desteklemiyor:agla

oguziverson

oguziverson

Üye
ama wap tan girebilirsen o program için desteklemiolardır onda bi ayar çakarlar bekle biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt