Turkcell den gerçek para ödüllü hadi bilgi yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell den gerçek para ödüllü hadi bilgi yarışması
Turkcell kısa bir süre önce hadi bilgi yarışması adı altında bir uygulama yayınladı uygulama şuan için yalnızca ios işletim sistemi üzerinden indirilebiliyor
Kim 1 gb ister yarışmasına benzer bir yarışma 15 sorudan oluşuyor soruları bildikce para ödülü kazanıyorsunuz büyük ödül 1000 TL ama o kadar ilerlemek çok zor kazandığınız miktar IBAN numaranızı aktarılıyor sorular canlı yayında soruluyor para ödülü doğru cevap verenler arasında paylaştıriliyor örnek 15 soruyu doğru bilen 15 kişi var diyelim 1000 ÷15 kişi başı 66 lira yatırılıyor kazananlar uygulama içinde açıklanıyor uygulamayı indirmek için tıklayın
Ayrıca BiP uygulamasını indirip "Keşfet" alanı altındaki "Hadi – Bilgi Yarışması" kanalını takip ederek yarışma bilgilerini öğrenebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Doğuş Pertez

Silginbende

Üye
Androide de geldi sonunda :) Gayet iyi bir uygulama, indirebilirsiniz :) Referans kodu olarak sennkvski girebilirsiniz :) giren arkadaşlar yorum atsın bende gireyim :))

Son düzenleme:
Mehmet İshak

Mehmet İshak

Üye
mehmetisk2731 referans kodum silginbende ben girdim kardeş sana zahmet sende gir

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Referans kodu omer19941994. Haydi sevindirin şu fakiri!!

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Kodu giren arkadaşlar sağolun

G.Grindelwald_

G.Grindelwald_

Üye
grindelwald28 pls arkadaşlar

Üst Alt