turkcell.com.tr Şimdi Yepyeni!


ANIL

ANIL

Admin
Kişiselleştirebileceğiniz alışveriş deneyimi, akıllı arama özelliği, kolay ödeme ve teslimat yöntemleriyle Turkcell'le Bağlan Hayata yenilenen tasarımıyla sizlerle!

 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Ozan
Ozan

Ozan

Admin
Daha derli toplu ve yakışır olmuş, önceki tasarım çok dijital ve karışık gelmişti bana şahsen.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt