Faturalı Turkcell - Canım Türkiyem Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
  Konu Sahibi
Tarifenize ek Canım Türkiyem Kampanya Paketleri'nden birini alarak, aylık sadece 5,90 TL'ye tam 100 dakika veya 9,90 TL'ye 250 dakika yurt içindeki sabit hatlarla konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 • Faturalı ve Hazır Kart'lı Turkcell'liler, Türkiye’deki tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak için tek yapmanız gereken Canım Türkiyem paketlerinden size uygun olanı seçmeniz.
 • Siz de, şehir içi ve şehir dışı ayrımı olmadan cepten tüm Türkiye’deki ev ve iş numaralarını ayda sadece 5,90 TL’ye veya 9,90 TL’ye arayabilir ve konuşabilirsiniz.
PaketFiyatİçerikKatılmak için
Yeni Canım Türkiyem 100dk Paketi5,90 TLSabit hatlar yönüne 100 dk.TURKIYEM>>2222
Canım Türkiyem 250dk Paketi9,90 TLSabit hatlar yönüne 250 dk.SABIT250>>2222
[TBODY] [/TBODY]

 • Paketinizin içerdiği dakikalar, faturalı hatlar için 1 ay boyunca, faturasız hatlar içinse 30 gün boyunca geçerlidir.
 • 100dk paketi, iptal etmediğiniz sürece aylık ücreti karşılığında devam eder. 250dk paketi, iptal etmediğiniz sürece 12 ay boyunca aylık ücreti karşılığında devam eder. Hazır Kart'lı müşterilerimiz için paket aboneliğiniz, iptal etmediğiniz sürece hesabınızda yeterli TL olması durumunda aylık ücreti karşılığında her ay devam eder.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir.
 • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirmesi faturalı paketler için 6 saniye, faturasız paketler için 28 Aralık 2012 tarihinden itibaren 60 saniyedir.
 • Paket dakikaları bittiğinde mevcut dakika paketlerinin sahip olduğunuz dakikalarından yararlanır, eğer sahip olduğunuz ek dakikalar yoksa tarife görüşme ücretleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Canım Türkiyem Paketlerine abonelik, bayilerde nakit POS kanallarından da yapılabilmektedir. Nakit POS kanalından yapılan aboneliklerde ilk ay faturası nakit olarak çekilir faturaya yansımaz ya da mevcut bakiyenizden düşmez.
 • Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

01.12.2013 -31.01.2014 tarihleri arasında yeni basvuru ile Canım Türkiye'm 250dk paketini alan bireysel müşterilerimiz hediye kazanıyor. Bu paketi alan müşterilerimiz yılbaşı çekilişinde 2 çekiliş hakkı kazanacaktır. Siz de Canım Türkiye'm paketini alın yılbaşı çekilişi sonucunda 3 adet MD523TU/A Apple Ipad Retina 32 GB Cellular Siyah ve 15 adet 16GB cep telefonundan (hat ve kart hariçtir) ve 100 kadet Senneiser HD 180 Kulaklıktan birini kazanma şansı yakalayın. Kampanya koşulları ve detaylı bilgi için

Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı ve Faturasız hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz.

Dakikalarınızı kullanmaya başlayabileceğinizi belirten bilgilendirme mesajını SMS yoluyla aldıktan sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt