Turkcell BEN YAPTIM paketi ve kötü bir sürpriz....

Sponsorlu Bağlantılar

theseusx

theseusx

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell BEN YAPTIM paketi ve kötü bir sürpriz....
Turkcell BEN YAPTIM kampanyasını duymuşsunuzdur.

Duymayanlar için buyrun link;

Az önce bir mesaj geldi turkcell'den 24 TEMMUZ'dan itibaren bu 500 dk her yöne 19 TL'ye alınabilen paket artık 19 TL'ye 250 dk her yöne 250 dk turkcell içi olmak üzere(toplam 500 dk) ayrıldı. Ayrıca ek sms veya internet paketleri de 5 TL'den 7 TL'ye çıkarıldı.

Daha kampanya yeni başlamışken baktı ki çok sömürülüyor turkcell hemen ani bir dönüş yaptı ve kampanyayı değiştrdi. Çünkü bu kampanyaları tek seferde yükleyebileceğimiz 30 TL den kullanabiliyorduk ama baktılarki bunu alan 1 ay TL yüklemicek şimdi toplam paket 33 TL ye çıktı. Sağol turkcell yine yaptın yapacağını.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

EFE_57

EFE_57

Üye
az önce geldi bana mesajıda. Harbi çok sağlam küfür ettim. Tam dedim güzel bir paket yaptı turkcell kullanıyoruz zam yaptı onada.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Mail atın yada m.hizmetlerine söyleyin oda olmadı sülalece karşı gsm firmasına katılıyoruz diyin:D

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
bende yeni öğrendim kötü oldu ya ne diyim

plusnettr

plusnettr

Üye
Tarifelerini beğenmeyenler dağılın. :d: Operatör rahatlasın 3G hızlansın bizde rahat rahat kullanalım hizmeti. Hala pahalı diyip kullananlar ne diye bekliyor onu anlamıyorum gidin rahatlayalım :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bari sms falan verse 19 tl o 10 tl 10.000 sms 7 tl internet 36 tl çüş türkcell öğrenciyiz lan biz !

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Turkcell'in klasik taktikleri.
Zamanında Kamucell tarifesindekilere de aynısını yaptılar. 1200 dakikayı 600+600 böldüler. Sonra 1000 DK+200 SMS yaptılar. Baktılar tepkiler büyüyor; 1200 Dakikayı 35 TL'den 40 TL'ye çıkardılar. O yüzden Turkcell'e pek bulaşmak istememişimdir.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ya arkadaş bırakacam ama rehberimde herkes türkcelli zaten türkcell öyle milliyetçiki başka operatörler çok kazık dışlanıyorsun kimse arayıp sormuyor mesaj atmıyor türkcelle el mahkum :D

ulas742

Üye
Vallahi paraya kıyıp Turkcell alcan vodafone vardı çok güzel ucuz ooh bide internet için saatlerce beklemsem geçtim turkcelle abi bune
pahalıda ne verdin dağın başındayım 1gb=10dk indiriyo vallahi hergün dua ediyom turkcelle:D
Bide Türkiyede iki tane kocaman şirket var Turkcell Sağolsun geçen sene New York Borsasının oraya bayrak astılar borsayı turkcell
açtığı için sahip çıkın milletinize:D

phasan

phasan

Üye
ya arkadaş bırakacam ama rehberimde herkes türkcelli zaten türkcell öyle milliyetçiki başka operatörler çok kazık dışlanıyorsun kimse arayıp sormuyor mesaj atmıyor türkcelle el mahkum :D

arkadasım aramada vodafonda her yone 10 dk 50 kuruş hemde her yuklemede

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
arkadasım aramada vodafonda her yone 10 dk 50 kuruş hemde her yuklemede

ben zaten pek arama yapmıyorum genelde başkaları arıyor o yüzden değiştiremiyorum zaten vodafonu kimse aramıyo vodafondan başka :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
buzamnda pe kalıte yok hatlarda

- - - Eklendi - - -

buzamnda cok çekmsı onelı ınsanlr ıçın

tamam işte türkcellde en kalitelisi hemde en iyi çekeni haliyle en çok pahalısı

phasan

phasan

Üye

tamam işte türkcellde en kalitelisi hemde en iyi çekeni haliyle en çok pahalısı

tabıkı en çok yerde çekmelı adamlar 1997 den berı gsms şırketı olsun okadar ebn az 32 yıllık sozleşmesı var turkcell

cm0091

cm0091

Üye
Yarin birakiyorum tcell i

Üst Alt