Turkcell Bahar Sürprizi

 • 16 Nisan 2010
 • 6139 Okunma
 • 25 Cevap

 1. Eylül sonuna kadar HER YÖNE 500 dakika HEDİYE!


  Eylül sonuna kadar her ay ilk yüklemenize 30 gün boyunca her ay; her yöne konuşabileceğiniz 100, toplam 500 dakika kazanın.

  Kampanya 16 Nisan – 30 Eylül 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
  Kampanyaya kayıt için;KAYIT AD SOYAD yazarak2725’a mesaj göndermeniz, daha sonra en az 20 TL’lik Standart Kart yüklemeniz yeterlidir.

  100 dk teklifiniz tanımlandığında size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.
  Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra teklifin geçerlilik süresi 30 gündür.
  30 gün sonra kullanılmayan hediye dakikalar silinir.
  Kampanyadan 16-17 Nisan tarihlerinde kayıt olan ilk 500.000 abone yararlanabilir.

  Kampanyaya katılacak kişi sayısı sınırlıdır.Kampanya bireysel hazır kart kullanıcıları için geçerlidir.
  gençTarife’de olan abonelerimiz kampanyadan yararlanamamaktadır.
  Daha önce 20 saat, 8 saat, Kış, 5000 dakika / 3000 SMS, Yükle Kazan 100, Yükle Kazan 150, Ocak Şubat Yükle Kazan ve Ocak Yükle Kazan Kampanyaları'na kayıtlı olan aboneler kampanyaya katılamayacaktır.

  Kampanya iptali içinSILyazarak2725'e göndermeniz gerekmektedir.

  Bedava konuşulabilecek süre: Aylık 100 dakika  Bedava dakika sorgulama: *123*59# tuşlayarak kalan bedava konuşma sürenizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


  Ödemeli arama & Konferans görüşme: Kazandığımız bedava dakikaları ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.


  Numara değişikliği & Devir: Numara değişikliğinde bedava konuşma hakkınız devam eder ancak devirde devam etmez.

  Bahar Sürprizi kampanyasından kimler katılabilir?


  Hazır kart kullanıcısı, gençtarife tarifesinde olmayan, daha önce "20 saat, 8 saat, Kış, 5000 dakika / 3000 SMS, Yükle Kazan 100, Yükle Kazan 150, Ocak Şubat Yükle Kazan ve Ocak Yükle Kazan" kampanyalarının herhangi birinden yararlanmamış olan ve aktivasyon smsi gönderen ilk 500.000 bireysel hatlı abonemiz bu kampanyaya katılabilirler.  İlk önce KAYIT AD SOYAD yazarak 2725’e mesaj gönderdim ve daha sonra yükleme yaptım. Kampanyaya katılmış olur muyum?

  Evet. 16-17 Nisan arası herhangi bir günKAYIT AD SOYADyazarak2725’a mesaj gönderip, 16 Nisan-30 Eylül 2010 arası herhangi bir gün en az Standart Kart yüklediğiniz durumda kampanyaya katılmış olursunuz.  Kazandığım 100 dakika ne kadar geçerli olacak?


  100 dakika hesabınıza yüklendiğinde alacağınız bilgilendirme mesajından itibaren 30 gün boyunca kazandığınız dakikaları yurt içiher yöne görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.  Kazandığım 100 dakikayı 30 gün içerisinde kullanmazsam bir sonraki aya devreder mi?

  Hayır. 30 gün içerisinde kullanmadığınız dakikalar 30 gün bitiminde hesabınızdan silinecektir.  Bedava 100 dakikayı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?


  Bedava 100 dakika hesabınıza yüklendiğinde bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu mesajı aldıktan sonra bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.  Aynı ay içinde ikinci kere 20 TL ve üzeri yükleme yapmam durumunda tekrar 100 dakika kazanır mıyım?


  Aynı takvim içinde yapılan yüklemelerde 100 dklık indirimli süre tekrar tanımlanmaz. Örneğin 5 Mayıs'ta 20 TL yüklediniz, 31 Mayıs'a kadar bedava dakikalarınızı kazanıp kullanmaya devam edeceksiniz. 16 Mayıs'ta tekrar 20 TL yüklediniz, bedava dakikalarınızhala 31 Mayıs’a kadar devam edecektir. Ek olarak 100 dakika tanımlaması yapılmayacaktır. Yeniden 100 dk kazanabilmek için 1 Haziran’dan itibaren tek seferde en az 20 TL yüklemelisiniz.  Numara değişikliği yaptığımda kazandığım dakikalar yeni numarama devir olacak mı?


  Numara değişikliğinde haklar devrolur.  Kayıt olduktan sonra 20 TL transfer etsem olur mu, kampanyadan faydalanabilir miyim?


  Hayır, faydalanabilmeniz için kayıt olduktan sonra bir kerede en az 20 TL yüklemeniz gerekir.  Kampanyaya katıldıktan sonra telefonum ya da hattım çalınırsa bedava kontörlerime ne olur?


  Yedek sim kartınızı alsanız bile bedava dakikalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.  Kalan dakikalar sorgulanabilir mi?

  *123*59# tuşlaması ile sorgulama yapılabilir.  Hattımda hiç TL yokken, yüklenen hediye dakikaları ile arama yapabilir miyim?


  Evet, yapabilirsiniz.  KAYIT AD SOYAD yazıp 2725’e SMS attığım ve sonra Standart Kart yüklediğim halde hediye dakikalarım tanımlanmadı. Bu neden olabilir?


  KAYIT AD SOYADyazıp2725’e gönderdikten sonra yükleme yapmadan önce gelecek onay mesajını beklemeniz gerekmektedir. Daha sonra bedava dakikalarınız tanımlandığında sms ile ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.  Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?


  Kampanyadan 16 Nisandan itibaren 30 Eylül'e kadar her takvim ayı bir defa olmak üzere toplamda en fazla 5 defa faydalanabilirsiniz.  Cepten Vaddaa ile kazandığım TL’ler ile kampanyanın avantajından yararlanabilecek miyim?


  Evet.  Adıma kayıtlı diğer hatlarla da kampanyadan faydalanabilir miyim?


  Evet, faydalanabilir. Hat sayısı sınır bulunmamaktadır.  Kazandığım bedava dakikalardan dakikada kaç kontör düşer?


  Kazandığınız dakikalar dakikası 10 kuruştan 15 saniyede 1 ücretlendirilecektir.  2725’e gönderdiğim SMS için ne kadar ücretlendirilirim?


  2725’e gönderdiğiniz SMS’ler ücretsizdir.
  TURKCELL - Bahar Sürprizi
   


  Yazan: Karahasan
 2. Bilgilendirme için teşekkürler hasan fakat bu turkcell her seferinde biraz daha kısıtlama yapıyor
   
 3. rica ederim... Evet kısıtlama var daha önce kampanyalara katılamayanları hedef almış..
   
 4. tabiki yine gençTarife üvey evlat olmuş:off:
   
 5. bilgilndirme için saol...
   
 6. sağolasın
   
 7. saol bılgılendırme ıcın
   
 8. Bilgilendirme için teşekkürler lakin ilk 500 , 750 ila 1100 ,, turkcellin bu yaptığı saçmalıktan başka birşey değil,ya herkese ver yada hiç verme...
   
 9. Kampanya çok güzelmiş fakat ben gençtarifeliyim :/
   
 10. Teşekkür Ederimn Saol Hasan Bey Abicim :)
   
 11. çok kısıtlama olmuş gerçekten...
   
 12. teşekkürler bilgi için
   
 13. paylasım icin saol ama kampanyanın limiti dolmuş
   
 14. sağol bilgilendirmen için
   
 15. Rica ederim... Sizde sağolun arkadaşlar...
   
 16. limit dolmustur bılgınıze
   
 17. arakdaşlar kampanya ya katılım dün itibari ile son bulmuştur bilgilerinize
   
 18. abi dün denedim anında dolmuş yaa:ağlarım: bu nasıl bişiydir ? :aha:
   
 19. limit doluyor, kısıtlama yapılıyor bu nebicim iştir anlamıyorum. 2 gün icinde yapan yapsın haberi olmayan kalsın zihniyeti de ayrı bi hayret konusu :S
   
 20. merak etmeyin Turkcell'de bu zeka kısıtlaması varken ve bizde de en az 20 TL yükleme şartı olduktan sonra daha çok yeni yeni kampanyalar çıkartır hehe:d: hem sonuçta 1 kampanyaya katılmış olan 2. bir kampanyaya katılamıyor yani Turkcell resmen çok akıllı fırsatlar diziyoor bizlere kapan kapar kapamayan öyle :aha:baka kalır b:vurn gibi:aha:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 10:31