Faturalı Turkcell 4.5G Şebeke Sorunu Zayıf Çekiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 4.5G Şebeke Sorunu Zayıf Çekiyor!
3g sorunum yoktu telefon degiştirdim 4.5G geçtik şebeke sorunu yaşamaya başladım, da sorun vardır veya sim kart sorunludur denildi ama zaten hepsi yeni bu sorun konuşurken ses gidiyor şebeke tek veya iki diş çekiyor volte iptal oluyor 4.5G internet 3G düşüyor üstelik şebeke düşme durumunu merkezi yerlerde yapıyor şu an kendi evimde iki diş şebeke çekiyor üstelik merkezi bir yer.

------- Bu 3g

--------Bu 4g

Müşteri hizmetlerini aradım hemen telefona suç buldu servise verin dedi -----yav 2 günlük telefon

Başka müşteri hizmetleride en mantıklısı yapmanız gereken 3 g kullanmak dedi----4g telefonu niye aldım ozaman

Buda diger konu
S7 Edge Şebeke Sorunu Kronikmidir

Son düzenleme:

oguzalp44

oguzalp44

Üye
4.5 baz istasyonu az olduğundan çekme sorunu yaşarsın 3 g kullan hiç farkı yok şu an için zaten internet paketleri az internet in çabuk biter telefon da gezinirken anlamazsın bşle

phasan

phasan

Üye
En iyi ceken şuan için 3g toplasan Türkiye geneli 10000 baz istasyonu yoktur 4.5g li

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizci35

denizci35

Üye
Onu bunu bırakında internet bedava olmalı avrupada bazı ülkelerde bedava türkiyemin onlardan neyi eksik hep para hep aç gözlülük. Halka yazık

phasan

phasan

Üye
Onu bunu bırakında internet bedava olmalı avrupada bazı ülkelerde bedava türkiyemin onlardan neyi eksik hep para hep aç gözlülük. Halka yazık
Yanlış bilmiyorsam türkiyede yeni yılda internet yuzde 50 zam gelcek

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
Bir de Türk Telekom denemenizde fayda var olmazsa numaranızı Türk Telekoma taşıyın siz bilirsiniz yine.

• Beğen
Tepkiler: phasan

Üst Alt