Turkcell 100 kontör

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustifm

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 100 kontör
arkdaşlar normal bizbizesel die bi tarfedeym.100 kontör yüklicem de bdevası filan war mı mesaj filan göndermemz yer war mı sölerseniz sevinirim.ilgilennlere tüeşekkürler.

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
:D yok sanırım bildiğim kadarıyla :)))

yasinadil

Üye
yok bisey

mustifm

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkdaşlar ilginiz için

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaşım 2o kontor konbara kontorü var..

adilekci

adilekci

Üye
150 kontur yüklersen bi ara birşeyler geliyordu

sonimparator22

Üye
100-20 150-30 250-50 kontor konbarana gelsin

pegasus7

pegasus7

Üye
arkdaşlar normal bizbizesel die bi tarfedeym.100 kontör yüklicem de bdevası filan war mı mesaj filan göndermemz yer war mı sölerseniz sevinirim.ilgilennlere tüeşekkürler.

Canım, sanırım son olarak Turkcell her 100 ve üzeri kontör yüklemeye BEDAVA 1000 kontör hediye ediyor!

Turkcell içi kullanılmak üzere verilen 1000 kontör sadece 7 gün yani 1 haftalık olarak veriyor.

Ayrıca 100 ve üzeri yüklediğin kontör tanımlanması 24 saat içinde gerçekleşiyor.

Başvuru yapmaya gerek yok!

Tanımlama her 100 ve üzeri yüklemeler için geçerli...

Sevgilerimle

clarus

Üye
bende türksel hediye internet şifreleri var elimde mevcut kontor karşılığında şifreleri verebilirim ilgilenen arkadaşlar msj atsın konuşuruz 2 50 100 mb ve 1 gb internet şifreleri bulunmakta işte size örnek şifre 63348924

erfc20

erfc20

Üye
yok

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
bende yarın birgün 150 kontör almayı düşünüyorum ona ne var peki?

sweety_boy_43

Üye
bende yarın birgün 150 kontör almayı düşünüyorum ona ne var peki?

kampusluysen 2 saat kazanacaksın.
egerkı BEDAVA yazıp 2383 e gonderıp basarılı kayıt olduysan 150 yuklersen 3 saat kazancaksın+kampusluysen 2 saat daha kazanrak 5 saat kazanmıs olacaksın...
bu dedıgım kampanyaya kayıt olmadıysan bu gece 00:00 da mesaj gonderıp kayıt ol ..

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
kampusluysen 2 saat kazanacaksın.
egerkı BEDAVA yazıp 2383 e gonderıp basarılı kayıt olduysan 150 yuklersen 3 saat kazancaksın+kampusluysen 2 saat daha kazanrak 5 saat kazanmıs olacaksın...
bu dedıgım kampanyaya kayıt olmadıysan bu gece 00:00 da mesaj gonderıp kayıt ol ..

ya ben ona bir çok kez mesaj yolladım gece saat 12 de felan fakat limit dolmuştur diyor...

sweety_boy_43

Üye

sweety_boy_43

Üye
00:01(dk) de hıc kımse katılamaz ...
00:10(sn) bu zaman katılabılırsın yoksa zor..
30 sn gecmeden doluyor lımıt

kanka5000

kanka5000

Üye
Pc den baglandigimda internet paketindeki 100 mb ti kullanir deme. Konturlar gitmez?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt