Türkcele LAnet - Bir userin dramı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3624

Üye
    Konu Sahibi
Türkcele LAnet - Bir userin dramı
Türkcell geçtigim güne lanet olsun. İnterneti hızlı diye vodafoneden türkcele geçtik. Vodafonedeki gibi bir internet paketi bekliyor insan yok 50 - mb 100 mb 250 mb internet paketi var. Telefonum 5800 bilgisayar gibi internet sayfası açılıyor. Bir site 2-3 mb internet kotası yiyor. Ben 100 mb interneti fahiş fiyata alıp napıcam. Hadi bunu ben düşünüyorumda . Türkcelldeki uzman yazılımcılar falan var onlar bilmiyormu ? Bu kadar mı duyarsızlar. Lanet olsun Sürem dolsun vodafoneye geçip keyfime bakıcam ya. 0 faceye talim ediyoruz resmen. Türkcell sen sömür milleti.

Bedava dedikleri face paketi aldık hala bakiyeden kontör düşüyor -7,9 yapmadan rahatlamıyor. 4 aydır bakiye -7,9 dan yukarı çıkmadı eee ben niye aldım bu internet paketini ?

milestone

milestone

Üye
aynı durumdan bende şikayetciydim,aslına bakarsan operatörlerin hepsinin müşteriden önce kendi menfaatini düşünmesi gayet doğal fakat bu konuda en acımasız olanında turkcell olduğu kesin.Adamlar bana kesintisiz iletişim teknolojisini sağlamak zorunda oldukları halde bunu sanki bir ferrari yada bentley gibi sadece parası olanın sahip olabileceği lüks birşeymiş gibi lanse ediyorlar.Hala pahallı olmasının suçu ise gereksiz yere kutuplara ayrıldığımız için yine bizde.

- Turkcel çok pahallı,
- Olsun hacı f.u.l.l. çekiyo

Sanki hepimiz acilde cerrahız yada borsada kağıtlarımız varda ulaşılamama kaygısı yaşıyoruz. Kaldıki, işim dolayısıyla mardin/midyatın savur köyünün şenköy mezrası yada diyarbakır/bismilin kooperatif köyüne bağlı pınarbaşı yerleşkesi gibi kuş uçmaz kervan geçmez yerlerde en yakın yerleşim yerine kuş uçuşu 5km uzakta çalışıyorum,başlarda vodafone avea çekmez korkusuyla turkcell kullanıyordum faturalar ağır gelmeye başlayınca vodafone hat aldım,sonuç olarak gördüm ki değişen sadece şebeke f.u.l.l. çekmese bile 2diş eksik çekiyordu,sonuç olarak hala kesintisiz konuşmaya devam ediyorum..

Eric_draven

Üye
ikinizde reklam parasını aldınız... Baya baya reklam kokan hafeketler bunlar çünkü.. Siz geçin vodafona a ingiltereyi kalkındırın biz memnunuz.

SilentOne

SilentOne

Üye
geçin aveaya türkcelldan daha güzel

polluxea♪

polluxea♪

Üye
avea cekmyo yaaa bende turkcell e gecmeyi düşünyorm :hmmm

phasan

phasan

Üye
vodafone daha iyi

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
ikinizde reklam parasını aldınız... Baya baya reklam kokan hafeketler bunlar çünkü.. Siz geçin vodafona a ingiltereyi kalkındırın biz memnunuz.

Turkcell'i Türk şirketi olduğunu sananlara acıyorum. Türkcell'in ortaklarını bir araştırın Turkcell'in Turk yazısından Türk sananlar Vodafone'da da Vodafone TR yazıyor o zaman Vodafone'de Türk :D :D

• Beğen
Tepkiler: celibar
maxirabit

maxirabit

Üye
Avea mı? onu hiç demeyin bile zaten.Ne çeker nede verdiği paket işe yarar doğru düzgün bile kullanamazsınız.
Şu anda en verimli paketlerini doğru düzgün verip kullanabilceğiniz vodafone var onun haricinde.
Aveanın lafını bile etmeye gerek yok.

Eric_draven

Üye
Turkcell'i Türk şirketi olduğunu sananlara acıyorum. Türkcell'in ortaklarını bir araştırın Turkcell'in Turk yazısından Türk sananlar Vodafone'da da Vodafone TR yazıyor o zaman Vodafone'de Türk :D :D
cehalet bedava.. Şirketin turkcell lısmının yüzde 30 u yabancı iştirak kalanı türk. Hazırkart ve muhabbet hat kısmının tamamı türk...Ortaklartella sonerakaramehmetoğlugenpa - kvkamadolu grup

mstf_l

mstf_l

Üye
cehalet bedava.. Şirketin turkcell lısmının yüzde 30 u yabancı iştirak kalanı türk. Hazırkart ve muhabbet hat kısmının tamamı türk...Ortaklartella sonerakaramehmetoğlugenpa - kvkamadolu grup
cehalet bedava aynen gitde bi bak suna Yuzde kacmıs iyi bak

msersavas

msersavas

Üye
cehalet bedava aynen gitde bi bak suna Yuzde kacmıs iyi bak

Kapitalizme dokunmayın :) Çukurova Grubu (%27,05), Sonera Holding (%37,09), Halka Açık (%17,59), Alfa Telekom (%13,22) M.V. Grup (%6,04) ve diğer ortaklar (%0,01) oluşturmaktadır.

Ayrıca 100MB yeterli bir internet paketi diye düşünüyorum, adam olana 5TL ;) Vodafone da 7,99TL sınırsız diyorlar oda 100MB ;) yemesin kimsecikler bizi

cardanadam

cardanadam

Üye
Kapitalizme dokunmayın :) Çukurova Grubu (%27,05), Sonera Holding (%37,09), Halka Açık (%17,59), Alfa Telekom (%13,22) M.V. Grup (%6,04) ve diğer ortaklar (%0,01) oluşturmaktadır.Ayrıca 100MB yeterli bir internet paketi diye düşünüyorum, adam olana 5TL ;) Vodafone da 7,99TL sınırsız diyorlar oda 100MB ;) yemesin kimsecikler bizi
arkadaşım ben vodafone faturalı kullanıyorum 39 tl ye her yöne 750 dk +7,99 internet paketi aylık 47 tl ile 55 tl arası faturam geliyor oda özel servisler ve sms atarsam sms paketi almadım fazla kullanmadığım için çekim kalitesine gelince en az turkcell kadar iyi çekiyor dün akşam işim gereği otelde kaldım arkadaş lap top ile otelin wlanına bağlandı sosyal paylaşım sitesinde bejeweled oynamak için ama aradan yarım saat geçti siteyi açmadı bende kendi telefonumdan wlanımı paylaştım adam lap top la internette oyun oynarken bende telefonumla internette gezindim sonra vodafone tek kademe çektiyi halde bile sorunsuz görüşme sağlıyor ama turkcell 2 kademe kala ses kesik kesik gelmeye başlıyor itiraf edin vodafone kendini geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor yeterki aboneleri sorun yaşadığı yeri telefon açarak bildirsin

mstf_l

mstf_l

Üye
Kapitalizme dokunmayın :) Çukurova Grubu (%27,05), Sonera Holding (%37,09), Halka Açık (%17,59), Alfa Telekom (%13,22) M.V. Grup (%6,04) ve diğer ortaklar (%0,01) oluşturmaktadır.Ayrıca 100MB yeterli bir internet paketi diye düşünüyorum, adam olana 5TL ;) Vodafone da 7,99TL sınırsız diyorlar oda 100MB ;) yemesin kimsecikler bizi
1)100 mb benim gibi her isini cepten yapanlara hayatta yetmez 2)100 mb sadece face twitter ve msn icin alan arkadaslarımda da yetmiyor.ustune ustluk adamlar bitmesin diye her internete baglandıklarında ne kadar gitmis kontrol ediyorlar.adamlar bb bold, 5800, jet, hd2 gibi telefonları anca muzik dinleyip film izlemek icin kullanıyorlardı acınası bir durum :) 3)vodafone un ki 100mb adil kullanım hakkı ordan sonrası da cepten gezinme icin gayet yeterli bi hız. 4)o cok yavas, bunla nette gezinilmez, boyle internet mi olur diyenler ekran goruntulerinede bakarsan bilgisayara bagladıklarını gorursun. E mubarek kardesim adam sana bunu bilgisayarına bagla torrentle film indir diye mi verdi yoksa telefonundan gir internetinde gezin diye mi 5)ayrıca sanırsam vodafone un da aylık 250 mb paketi cıkmıs ama fiyatını bilmiyom buyuk ihtimalle uygun birseydir yine o

• Beğen
Tepkiler: celibar
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Turkcell hisse yapısı son yapılan hisse devirleri ile şu şekilde belirlenmiştir. (Büyükten küçüğe) TeliaSonera : % 47.09 - Çukurova Grubu : 26.98 - Alfa Telecom Turkey Ltd : % 25 Kaynak:

Acı var mı dostum ?

Eric_draven

Üye
ya bu türkcell. Bunun üzerine hazırkart ve muhabbet hattı ekleyeceksin. Türkcell 3 parça. Sen sadece faturalı bireysel hatlarınkini bulmuşun. Türkcell dünyada 12 operatörün ortağı ve dünyanın en
büyük 4 üncü telekominikasyon şirketi. Ayrıca swnin verdiğin rakamlarda bile türkiye hissesi fazla. Avea ve vodafone nun ne kadarı türk?? Verdiğin rakamları topla önce

mstf_l

mstf_l

Üye
ya bu türkcell. Bunun üzerine hazırkart ve muhabbet hattı ekleyeceksin. Türkcell 3 parça. Sen sadece faturalı bireysel hatlarınkini bulmuşun. Türkcell dünyada 12 operatörün ortağı ve dünyanın en
büyük 4 üncü telekominikasyon şirketi. Ayrıca swnin verdiğin rakamlarda bile türkiye hissesi fazla. Avea ve vodafone nun ne kadarı türk?? Verdiğin rakamları topla önce

Bizim vodafone yada avea turk sirketi diye bir iddaamız yok yada turkcell tamamen yabancı diye. Sadece vodafone bir paketine iyi, guzel, gayet hesaplı, turkcell 5 vercegime aveaya 3 veririm gibi bir yorum yaptıgımızda sizin her fırsatta turkcelli savunacak birseyiniz kalmadıgında-ki niye savunma ihtiyacı duyuyorsunuz hala anlamam- sanki biz vatan hainiymisiz gibi "siz gibi elin ingilizine kazandıracagıma turkcelle veririm","siz daha aveanızın yabancı sahiplerini doyurun" gibi asagılayıcı cumlelerden bıktık.Adam geliyor en ucuz tarifeyi soruyor turkcelli geliyor turkcell diyor biz kardesim oburleri daha ucuz deyince de yukardaki cumleleri soyluyor.bizim slkayetimiz budur.

Not: simdi sen niye vodafone u savunuyorsun diyenler olacak benim kimseyi savundugum falan yok en hesaplı en iyi iyi en isime gelen hangisiyse onu kullanırım 3.5 yıldır isime gelen vodafone onu kullanıyorum.yarın benim icln avantajlı olan turkcellse turkcelle aveaysa avea ya gecerim fakat simdi ben bu kadar yazdıktan sonra bile beni anlamayıp sen de vodafone a bi baglanmıssın bırakmoyorsun diyenler olacak size hicbir lafım yok artık allah ıslah etsin.

• Beğen
Tepkiler: S.c.k.N
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
mstf_I bende sana katılıyorum dostum biz herhangi bir şirketi korumuyoruz ve bana sorsalar bende Turkcell gibi içimizden çıkan bir şirket varken başka hat kullanmak istemezdim. Ama Turkcell'in verdiği fiyat ve kampanyalar milleti yolmaktan başka birşey gibi gelmiyor. Turkcell kaz gibi görmeyi bırakırsa düzgün fiyat politikası yapsa seve seve Turkcell'e geçerim. Size abartmıyorum Turkcell'de 1 yılda konuştuğum süreyi şimdi Vodafone ile 2 ayda kullanıyorum fazlasıyla kullanıyorum ve çokta ucuza konuşuyorum ... Günümüz yüz yılında iletişim için bir çok alternatif varken (MSN,Skype vs.. vs..) telefonla konuşmak bu kadar pahalı olmamalı.

milestone

milestone

Üye

ülkeni sevmen çok güzel,anladığım kadarıyla ingiltereyi zengin etmemek için vodafone kullanmıyorsun, sanırım bu entrye dmo'nun %100 türk malı daktilosuyla döktün içini,

işte ilk yazdığım mesajımda kutuplaşmadan kastıma çok güzel bir örnek arkadaşın yazdığı, burda doğal olarak aldığımız hizmetten şikayet ediyor ve çözüm bulmaya çalışıyorken,"beğenmiyorsanız gidin" birde yaptığımız iş çok kötü birşeymiş gibi nedeyse vatana ihanetten suçlayacak eylemimden dolayı...

Şu da var, lafım alıntı yaptığım arakadaşa değil, "beğenmiyorsam operatör değiştirmeliyim tepkimi böyle göstermeliyim" aslında bu da yanlış,çünkü olan dolaylı olarak yine bizim alehimize dönüyor,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...