Türkçe yama istek (sis)

Sponsorlu Bağlantılar

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe yama istek (sis)
Arkadaşlar siz türkçesini istediğiniz, sis dosyasını buraya upload edin ben size onun türkçesini yapıp buradan size gönderecem (en fazla bir 2 gün sürer)

:)

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeş yaparız

BY ŞEY

BY ŞEY

Üye
Tamam Teşekkür Ederim... Biraz Çabuk Sürse Süper Olur Daha Bunu Bizimkilere verecem bekliyorlar seni :)

YasirN

YasirN

Üye
O oyunu Türkce yapabilirsen bide anrufen onlineyi yap :D

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
BY ŞY kardeş yarısı bitti yamanın yarın upload ederim heralde

Yasir N o oyunuda upload et ben uğraşmıyım bulmak için

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
BY ŞEY Arkadaşım ben yaptım.
SEN DİL OLARAK İNGİLİZCE SEÇ O TÜRKÇE OLACAKTIR VEYA DİİREK TÜRKÇE OLURSA HİÇ ELLEME

AYRICA BEN PROGRAMI DENEYEMEDİM BAZI HATALAR OLABİLİR KUSURUMA

EĞER BEĞENİRSENİZ TEŞEKKÜR ETMENİZ YETERLİDİR

GÜLE GÜLE KULLAN

LİNK:

ALTERNATİF LİNK:

--------------- Ekleme ---------------

Yasirn senin verdiğin siteye girdim ama hangisini indirecem anlamadım
sen en iyisi elindeki dosyayı buraya upload et

YasirN

YasirN

Üye
2 tane var OS u indirceksin bende setup yok

OğuzcanAbi

Üye
maxipda war bu işi yapan
belki sende maxipda takımına katılabilirsin bi başvur

BY ŞEY

BY ŞEY

Üye
Kardeş oyunu sis olarak atabilirmisin? Çünkü ben telefondan indircem indirmiyo diyoki tanınmayan dosya biçimi lütfen? Rar dosyasına koyma :(

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeş

BY ŞEY

BY ŞEY

Üye
Kardeş rar olarak yüklemesen? Sis olarak yüklesen çünkü telefondan indiricem lütfen :( hafıza kartm bozukta telefona bilqisayardan atamıyorum...

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
tmm dedim sana pm attım onu okudunmu

BY ŞEY

BY ŞEY

Üye
Okudum kardeş saol teşekkürler eline sağlık sis olarak upload et buraya yorum olarak at linki... Çalışırsa sana pm atarım merak etme

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Link 1:
Link 2:

Dediğim gibi eğer birinci link teki dosya çalışmadıysa İkinci linkteki dosyayı dene olur. hadi dene bakalım

BY ŞEY

BY ŞEY

Üye
Kardeş ilk olarak oyun 1.70 değil bu 1.10 ASLINDA 1.70 olması lazım kardeş yanlışını yapmışsın bak bu tam indirme linki tıklasan indirir buna yama yap kardeş yine teşekkürler eğer bu tutarsa oyunlar bölümüne koyarsın baya teşekkür alırsın.

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım onun versiyonu 1.70 nerden çıktı şimdi 1.10

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım sen kurdun mu programı telefona. O verdiğin linktekini indirip yama yapmıştım ben zaten.Sen onu kur bak 1.70 senin verdiğin linktekinin aynısıydı zaten

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Jar dosyasına çevirmeyi biliyorum. Ama ben arkadaşımda denedim sorunsuz çalıştı ve evet 1.10 diyor ama 1.70'tir
ayrıca bben senin verdiğin linkteki dosyayada baktım aynısı hemde istersen senin verdiğin dosyayı ben yine türkç dosyasını atarak paketlerim ve buraya upload ederim

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
tamm :box

pRime.

pRime.

Üye
Dostum sis sisx oyunları Türkçe yapabilir misin? Eğer yapabilirsen benim konudaki oyunları Türkçeleştir.
Dosyalar burada:
SIS Oyun

Üst Alt