Türkçe, Turkcheye dönüşmeye başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bizim dersanede bile cizburger yazmışlar.. :vur:
 


chawush

Üye
yes abicim türkçeyi destekleme kampanyasına benden de okey :jump: :muah: :rofl:
 

ekucuk

Üye
Arkadaşlar sorunları sadece madde halinde sıralamak önemli değil. Daha önemlisi çözüm bulmak. O zaman şöyle bir fikrim var hayi zor birşey ama özellikle konu açarken veya cevap yazarken chat yapar gibi konuşanları cezalandıralım. En basiti cevap vermeyelim.
 

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
ya abiler ne olacak bu türkçemizin hali
 
D3N1Z

D3N1Z

Üye
wallah iyi yaparlar ya gusel oluyor cok qıcıq olmaya başlamıştı bunlar ama ilk türkçemize dönersek daha mathrahk olmaz mı father lar :huhu:
 
sebofb090

sebofb090

Üye
TÜRKÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM PRİNTER DEİL YAZICI SCANNER DEİL TARAYICI İLK ÖNCE BUNLRI DÜZELTELİM
 

symbianboy

Üye
mesela avrupa yakası dizisinde bi kız vardı aklıma gelmedi öyle konuşan insanlara uyuz oluyorum yani resmen Türkçe katledildi :noo:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt