Türkçe Rap Dinliyormusnuz & Kimi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
size bir şey soyleyeyım mı . Mahşer yerinde allah diyecekmiş ki "kim onlar (müzikten dinlemekten, eğlenceden uzak duranlar) gelsinler dilediklerini seçsinler(cennetşfıstık gibi huriler felan v.s ) önce gelip onlar seçsinler diyecekmiş. acaba bu bilgiden sonra hangi biriniz şarkı dinler artık ;;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by BebekLesHi+Oct 17 2005, 09:58 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(BebekLesHi &#064; Oct 17 2005, 09:58 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by salihyet@Oct 17 2005, 09:49 PM
<!--QuoteBegin-BebekLesHi
@Oct 17 2005, 09:47 PM
OFF Benim gibi RAp´´Ciye sordunuz bu soruyu :D

1-Cezaa...
2-Dj akman ( Rapci sayıyOrum..)
3-Sagopa KajmEr
4-Fuat Söz yazarı olarak beğeniyorum sesi karnından çıkıyomuş qibi qeLior bana uheuaeh :artı:
[post=193587]Quoted post[/post]​

DJ akman DJ &#39;dir adı üstünde "DJ" o şarkı söylemiyo mix yapıyo
[post=193594]Quoted post[/post]​
Ne yani sen Dj akman şarkı söyLemiyo mu diyorsun ¿ Dostum Bence iyi araştır. O adam Rapci
[post=193615]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

adam değil BAYAN&#39;&#33; :off:

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by BebekLesHi+Oct 17 2005, 09:58 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(BebekLesHi &#064; Oct 17 2005, 09:58 PM)</div><div class='quotemain'>

1-Cezaa...
3-Sagopa KajmEr
4-Fuat Söz yazarı olarak beğeniyorum sesi karnından çıkıyomuş qibi qeLior bana uheuaeh :artı:

Ne yani sen Dj akman şarkı söyLemiyo mu diyorsun ¿ Dostum Bence iyi araştır. O adam Rapci
[/b][/quote]

midnight

midnight

Üye
Originally posted by SnL.dracula@Oct 18 2005, 10:28 AM
size bir şey soyleyeyım mı . Mahşer yerinde allah diyecekmiş ki "kim onlar (müzikten dinlemekten, eğlenceden uzak duranlar) gelsinler dilediklerini seçsinler(cennetşfıstık gibi huriler felan v.s ) önce gelip onlar seçsinler diyecekmiş. acaba bu bilgiden sonra hangi biriniz şarkı dinler artık ;;)
[post=194007]Quoted post[/post]​

Kaynak ne? Hangi ayet? Hangi hadis? Hadis ise Buhari mi? Müslim mi? Ne?

SnL.dracula

Üye
kaynak muslim ve buhari her ikiside rivayet etmiş. ya deger mı su densiz dunyaya be dostlarım. ya bıtmeyenb bır hayatı kazanabılcegnız yanı CENNETİ kazanabılecegınız tek yer burası ondan sonra dönüş yok. artık öldükten sonra dönüş yok. ya ebedi CENNET yada :seytan: &#036;eytanın sızı kandırmasıyle CEHENNEME gıtcenız. allah hepınıze hıdayet versin . şarkı dinleyerek peygamber efndımıze karsı gelıyorsunuz. şarkı şeytanın dır. şeytanıda peygambermız hıc sevmez . peygamberımız uzersenızde ALLAHI uzersınız. artık gerısı sıze kalmıs.

midnight

midnight

Üye
Originally posted by SnL.dracula@Oct 19 2005, 01:59 PM
kaynak muslim ve buhari her ikiside rivayet etmiş. ya deger mı su densiz dunyaya be dostlarım. ya bıtmeyenb bır hayatı kazanabılcegnız yanı CENNETİ kazanabılecegınız tek yer burası ondan sonra dönüş yok. artık öldükten sonra dönüş yok. ya ebedi CENNET yada :seytan: &#036;eytanın sızı kandırmasıyle CEHENNEME gıtcenız. allah hepınıze hıdayet versin . şarkı dinleyerek peygamber efndımıze karsı gelıyorsunuz. şarkı şeytanın dır. şeytanıda peygambermız hıc sevmez . peygamberımız uzersenızde ALLAHI uzersınız. artık gerısı sıze kalmıs.
[post=194267]Quoted post[/post]​

Kardeşim ya hadis-i şerif&#39;i direk vereceksin ve altına kaynağını yazacaksın,ya ayeti direk verceksin ve altına hangi ayet olduğunu yazacaksın...senin yorumunla olmaz çünkü,herkes kendine göre yorum yaparsa olmaz..iyisi mi sen direk ayet yada hadis ver ve altına da,ayetse hangi ayet,hadis ise kaynağını belirt...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by salihyet+Oct 18 2005, 12:45 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(salihyet &#064; Oct 18 2005, 12:45 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by BebekLesHi@Oct 17 2005, 09:58 PM

1-Cezaa...
3-Sagopa KajmEr

[post=194103]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

tamam heycanlanmana gerek yok arkadaşlar kadın mıs pardon bayan mış :D neyse onemli olan müzüğü cünsüyeti değil

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
DJ akman BAYAN MIYMIŞ ¿ e yuh artık

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Ben erkek biliyordum ama olsun soruun değil :hoho:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by D3N1Z@Oct 19 2005, 08:15 PM
Ben erkek biliyordum ama olsun soruun değil :hoho:
[post=194465]Quoted post[/post]​

birde kızıyodun adamın şarkısını dinlemedin herhalde boru gibi sesi var :kop:

Salihyet

Salihyet

Üye
şarkı söylemiyo sadece mix&#39;liyo şarkılarında oasis vb. türü şarkıcı adları flan var son nefes vs.

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Bende Hiç şarkı soylerekn duyamdım hem mix leri war her türlü müzikide mix yapıyor helal olsun Djonur Ve bu bravo

Rap_Star_DYG

Üye
Originally posted by D3N1Z+Oct 19 2005, 09:04 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(D3N1Z &#064; Oct 19 2005, 09:04 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by salihyet@Oct 18 2005, 12:45 PM
Originally posted by BebekLesHi@Oct 17 2005, 09:58 PM

1-Cezaa...
3-Sagopa KajmEr

[post=194103]Quoted post[/post]​

tamam heycanlanmana gerek yok arkadaşlar kadın mıs pardon bayan mış :D neyse onemli olan müzüğü cünsüyeti değil
[post=194319]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:oke: ceza ile sagopa ayrılmaz ikili (bad_boys) dj_akman&#39;a rapçi diyene
:eksi: diyorum fuatsa bilmem oda kemdi halinde eyleniyo :)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
dj akman bayanmıymışşşşşşşş :wacko: :wacko:

bilmiorum bayana benzer hali var mı ?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
alla alla harbiden dj akman avrat mı yaw :wacko:

ibonline

ibonline

Üye
kardeş güzel yazmışssın ama dinlenen tarz ne olursa olsun ama yeterki isyan icerikli olmasın.gecen amerikandan 3 tane rap müzik yapan gencler istanbula gelipte konser vermiştiler eyyüp sultanda namaz kılarken gazetede gördüm bunları amacı sence kötümü? adamların amacı farklı rap müzikle islamı anlatmak bence yanlışsın müzik icindeki uyum bir sınır asmadısa sorun teşkil etmez şimdi ilahide dinlemeyin dersin sonucta buda bir tür sarkı haksızmıyım ;;)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mAd_girL@Oct 19 2005, 09:24 PM
dj akman bayanmıymışşşşşşşş :wacko: :wacko:

bilmiorum bayana benzer hali var mı ?
[post=194559]Quoted post[/post]​
Mad_girl bende tam onu ekliyecek tim alın size dj akman ama sen eklemissin bile takip edemedim kaçırmışım sağolasın
;;)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
ok tamam diğelim o zaman ilahi ler neden var (kapak).

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Allah&#39;ı unuttran her şey günahtır.Sadece müzik değil eğlence bilgisayar vs.. ßir şey sana Allah&#39;ı unutturuyorsa o günahtır.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
--- Sagopa Kajmer --- Dinlediklerimin 1.nosu Gerisi Bos Özellikle Ceza :eksi:

Sonra Kuvvetmira Derin Darbe.Albuka Alarm .Kolera.

Sonra izmirden SirMc. Cash FLow. Bide Ben Kin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt