Turk Telvİzyonlarnda GÖzden Kacanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digital mert

Üye
Ebru Destan: Bana göre 20 yasina kadar herkes teenage'dir...
Zaga'da bir seyirci: Do you speak Turkish?
Ebru Destan: Ayip ayip, önce Türkiye'de Türkçe konusmasini ögren!..

Metin Uca: Bir örümcek tarafindan isirilip üstün güçleri olan bir kahramana dönüsen çizgi film kahramani, Ö biir, Ö ikii, Ö üüç?
Yarismaci: Örry Potter!..

Metin Uca: Akdeniz'de yasayan saldirgan bir köpekbaligi türü,"C"harfi?
Yarismaci: Caws!..

-"Biri beni çagirtip dört saat bekletse, yarim saat sonra giderdim!.." =>Ali Sen

Uzaya bizim borumuz çikmis!.." => Sinan Aygün (Challanger Uzay Mekiginde bizim bor madenimizin kullanildigini anlatmaya çalisiyor)

Evet sevgili seyirciler, ikinci tura baslamadan önce birinci tura basliyoruz..."=> Ece Erken

alioztitiz

Üye
güzel :D

MiCoX

Üye
gerçektenDe gerçek :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:D :D

Ece Erken'de çok zekiymiş... :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
:D Metin uca...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ece erken ya!intihar sebebi!

İbo Bey

Üye
Türk insanının pratik zekası :D Örnek: Ece Erken :P

Caine

Caine

Üye
of offf daha neler var neler. bunlardan ziyade m.ali erbili izlede oraya programlara çagırdığı adamları bi izleyin vallahada cem yılmaz o kadar yapamaz :)

yılmass_

yılmass_

Üye
abii ece erken yine koparmış :ah:

Soylukan

Üye
Ah pasaparola ah..

insanların baskı altında hızlı cevap vermesi gereken durumlarda ne kadar ebekleşebileceğini gösteren güzel bir programdı.. ben bulduklarımı direk shockhabere gönderirdim çünkü o kadar eminim ki ertesi gün gazetede çıkacağına, böyle bir abukluğu mutlaka yayınlarlar diye :)

Öyle böyle değil.. bakın benim arşivimden birtane yazyim;

Metin Uca: Üç yelkenli eski savaş gemisi, f harfi ?
Yarışmacı: Feribot!..

Metin Uca: Türkiye'de koruma altına alınan ilk kuş türü olarak bilinen, yaşam alanı Güneydoğu Anadolu olan uzun gagalı kuş?
Selçuk Özer: Kaplumbağa!..

_KadirşinaS_

Üye
puhahahahahah uhahahahahuuuuuhahahahahaaaaa

massut

massut

Üye
ece sarışındı :vur: dimi?

darktempler

darktempler

Üye
süperdi saol

kurt bey

kurt bey

Üye
:kop::kop:

bidibidi12

bidibidi12

Üye
sarışınlar hakkında genelleme yapmayalım ama sarı ve salak işte ece erken.....:kop:

bor muhabbetide süperdi bu arada

dreamnurse

dreamnurse

Üye
geçen gün bende yakalamıştım böyle bişey ama unuttum :karisti::ah

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
sadece gülüyorum

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Örry Potter En Güzeli:D

MeLih_061

MeLih_061

Üye
:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt