Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar...
• Kibariye'nin annesi ile meşhur "şofeöerrrr-şofeöerrrr" röportajı...
• Levent Kırca'nın açlık grevine başlaması, ertesi gün vazgeçmesi...
• Ali Sami Alkış'ın bir futbolcu için “Turgay Şeren'i koysan daha iyi oynar” demesi üzerine Turgay Şeren'in "yok ebenin.....!" şeklinde karşılık vermesi...
• Telegol programında, yorumcu Zekeriya Alp'in reklam arasında fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından Güntekin Onay ve Ziya Şengül'ün gülme krizine girmeleri...
• Reha Muhtar'ın efsanevi falcılar programında alkollü olduğuna dair iddialar üzerine 1 hafta sonraki programında canlı yayında alkol kontrolü yaptırması...
• Adının "Fenasi", soyadının "Kerim" olduğunu söyleyen şahsın Yıldo'nun canlı yayınına telefonla bağlanması. Yıldo'nun olaya, adamın adını ve soyadını birkaç kez söyledikten sonra uyanması...
• Cem Özer'in programında Nara isimli bir kadının şiir okurken soyunması...
• Erman Toroğlu'nun masa örtüsü bozması ceket giymesi ve ileride o ceketin moda olacağını iddia etmesi...
• Tarkan'ın kendisi ile röportaj yapan Savaş Ay'a canlı yayında "çişim geldi!" deyip çekip gitmesi...
• Kanal6'nın Ceviz Kabuğu'nun canlı yayını esnasında "Hulki Cevizoğlu'nun kanalımızla artık hiçbir ilgisi bulunmamaktadır!" şeklinde altyazı geçmesi...
• Güner Ümit'in kadın kılığında Turnike sunması...
• Fatma Girik'in Söz Fato'da programında ilk tükürüşü...
• Medyum Memiş'in Medyum Keto'ya giriştiği saniyeler...
• Yıldo'nun Süpermen kılığında Turnike sunması... (yakışmıştı da!)
• Sadettin Teksoy'un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması...
• Kaan Yakuphan'ın haber sunduğu sırada arkasında bulunan dev panonun kafasına lonk diye inmesi...
• Tolga Gariboğlu'nun Hugo yarışmacısı küçük bir çocuktan küfür yemesi...
• Sevda Demirel'in Hande Ataizi'ne tokatla dalması...
• Kenan Erçetingöz'ün Magazin Forever tanıtımında Cartel üyelerinin arasına dalıp rap yapması...
• Reha Muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı baş aşağı yapması...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kibariye.. :haha:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:lol2: :lol2:

alperak

Üye
Rahmetli hava durumu spikeri ersin imer'in trt 1 de "donsuz geceler dilerim" gafı...

husnu

Üye
bide yildonun programln da bi kadlnln gozlerinin agzina si.... diyerek teli kapatmasi

onanat26

onanat26

Üye
:lol2: :lol2:

paratoner

Üye
zuhahah :kop:

ozhan35

ozhan35

Üye
guzel

jackjack

jackjack

Üye
reha muhtar ;;)

the_patriot

Üye
vay be neleri kaçırmışız :'( :'( :'(

yılmass_

yılmass_

Üye
ya hugoya küfretmişler o lay nasıl oldu bilen warmı??

jackjack

jackjack

Üye
çocuk oyun oynarken bütün hakları yanıyo son hakkındada yanarken " hugonun ......" diyor tabi tolga abi hemen kıvırıyor felan "aaaaaaa" hiç hugocular öle şey yaparmı falan sonra cine5 e gitti şimdide atvde heralde..

Küfür kullanmayınız..

yılmass_

yılmass_

Üye
saul macikboy!!!! :lol2:

KaKa

Üye
:D :D :D: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: züpper yaaa.. puhahah o hugo olayını unutmuştum o süperdi bea.. thnx vlla süper hepsi için :D

Quattro

Quattro

Üye
+ Ata demirer'in vercenmi olayı... Zuhaha :D :lol2: :D :lol2:

yılmass_

yılmass_

Üye
ata demirerin vercenmi olayını bizzat izledim iki saat koltukta kıvrandım walla hastaneye kaldırıyolardı beni

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bende onun videosu var.Bir ara eklerim.. ;)

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Ya bende çok merak ettim bir profesyonelin nasıl kıvırdığını hatta sanırım ikisi birden (beyaz la) nasıl kıvırmışlar onu seyretmek isterdim.Bi ara link verde seyredelim standapçıları :) yanlış yazmadım d mi? :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Stand - Up.. :)

Ben de yanlış yazmadım demi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt