Faturasız Türk Telekom yeni hat alanlara ballı hat kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
  Konu Sahibi
Şimdi Türk Telekom’a yeni hat alarak gelenler hediyelerden dilediğini seçiyor!

"4.5G deneyimlemek için bol internet isterim" diyorsanız, ilk ay ücretsiz 4GB cepte internet ile 4.5G hızını yakalayın!

“Hem konuşurum, hem mesajlaşırım, hem de internete girerim” diyorsanız, ilk ay ücretsiz her yöne 250DK + her yöne 250 SMS + 250 MB içeren Bal 250 Paketi tam size göre!

Üstelik bu iki paketten birini seçip kayıt olan müşterilerimize anında 40 TL hediye!
 • Yeni faturasız hat alan müşteriler her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 250MB cepte internet içeren BAL 250 paketini veya 4GB cepte internet içeren Ballı 4GB Paketi’ni ilk ay ücretsiz olarak alabileceklerdir.
 • Bu iki paketten birini seçip kayıt olan müşterilere yurtiçi arama ve SMS gönderimlerinde geçerli 40 TL hediye, bir defaya mahsus otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye TL, paket alımı veya internet kullanımı için geçerli değildir.
 • Her bir hat, Ballı Hat Kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında sunulan paketlerden sadece bir tanesi seçilerek kayıt olunur. Seçilen pakete ek, hediye TL otomatik tanımlanır.
 • İlk 1 ay ücretsiz BAL 250 Paketi’ne kayıt olmak için BALLI yazıp 2070’e; ilk 1 ay ücretsiz Ballı 4GB Paketi’ne kayıt olmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için faturasız hat alan müşterilerimizin hatları aktive olduktan sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Hediye paketler, kayıt tarihlerinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olacak ve 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • İlk ay ücretsiz olarak sunulacak Ballı 4GB Paketi 30 günlük kullanım sonrasında otomatik yenilenmeyecektir.
 
 • Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve Bysnbad
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Avea, Türk Telekom oldu daha fazla çalışmaya başladı. Başarılı bir kampanya daha :bigstar:
 
 • Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
blastx

blastx

Üye
Kapnapya yaklaşık 1 yıllık
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt