Türk Telekom SMS sorunu


afizg

afizg

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonu faturasında rehberdeki kişilerin bir kısmına 2 şer adet sms gönderilmiş görünüyor. Fakat ben sms göndermedim. Bu sorun telefondan mı kaynaklıdır yoksa gsm firmasından mı?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle hangi firma ve kullanılan telefon kendi kullandığınız telefon mu ?
 
afizg

afizg

Üye
    Konu Sahibi
türk telekom. aslında sorun benim sorunum değil, tüketici hakem heyetine rapor yazmam gerekiyor. tüketicinin böyle bir şikayeti var. ilk defa karşılaştığım bir durum. telefona yüklenmiş bir uygulama sms gönderebilir mi veya türk telekomdan aynı yönden şikayeti olan var mı öğrenmek istedim
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kullandığınız telefona yüklenmiş reklam gösterme gibi spam amacı güden uygulamalara verilebilen bir izin ile bu tür olaylarda oluşabilir.
Uygulamalarınızı kontrol edip verilen izinlere bakınız eğer yine gözüken bir durum yoksa da artık zaten hakem heyetine gidiyormuşsunuz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt