Faturasız Türk Telekom Paket Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom Paket Önerisi
Merhaba, Bana öneribileceğiniz 3 GB İnternet içeren, üçlü bir paket var mı ? 20₺ civarında. (şu anda Dönüşen 4GB Paketini kullanıyorum. 25₺)
@yeumyang ?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
750 Dk
1000 Sms
3 Gb
23 Tl
Bana Özel 3 GB Paketi’nde tam 3 GB cepten internet, her yöne 750 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 23 TL!

Siz de Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerinde iseniz ve Detaylar sekmesinde belirtilen paketlerden birini kullanıyorsanız, BANAOZEL3GB yazıp 5555'e SMS gönderin, Bana Özel 3 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
750 Dk
1000 Sms
3 Gb
23 Tl
Bana Özel 3 GB Paketi’nde tam 3 GB cepten internet, her yöne 750 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 23 TL!

Siz de Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerinde iseniz ve Detaylar sekmesinde belirtilen paketlerden birini kullanıyorsanız, BANAOZEL3GB yazıp 5555'e SMS gönderin, Bana Özel 3 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

İyimiş Deneyeceğim :oke: :tşk:

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Genc007 nin önerdiği paket kişiye özel paketler bir dene kabul ederse mevcut aboneye en uygunu o olmazsa mobilist 5 gb öneririm Mobilist 5GB Paketi ile tam 5GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 25 TL! Tabi 250 dk yetmez dersen maalesef 25 liradan aşağısı yok mevcut aboneler için

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Baydırman
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Genc007 nin önerdiği paket kişiye özel paketler bir dene kabul ederse mevcut aboneye en uygunu o olmazsa mobilist 5 gb öneririm Mobilist 5GB Paketi ile tam 5GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 25 TL! Tabi 250 dk yetmez dersen maalesef 25 liradan aşağısı yok mevcut aboneler için
İlginiz için çok teşekkürler. Bahsettiğiniz paketi deneyeceğim. DK sorun değil çok fazla Telefon gorüşmesi yapan birisi değilim.

• Beğen

Üst Alt