Turk telekom ev interneti iptali

Sponsorlu Bağlantılar

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Turk telekom ev interneti iptali
Arkadaşlar öncelikle selamlar ben ev internetimi kalan 1 yıl olmasına ragmen tahüdü bozdum ne zaman internetim sonlanır birde ceza olarak 783 lira istediler bu normalmi cevaplarsanız memnun olurum simdiden teşekkür ederim.

Wandeta

Wandeta

Üye
Siz anlaşma sözleşme yaptıgınız için kalan süre için geçerli olan masrafları alırlar çünkü bozan sizsiniz ha vermemek için bir yol varmı bılemıyorum

Kalan 1 yıllık faturanızı hesaplayın aylık ne oduyorsanız 783 tutuyormu acaba

Normalde fatura hangi tarihte kesiliyorsa bu tarıhe kadar kullanırsın sonrada kesilir

Son düzenleme:
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Siz anlaşma sözleşme yaptıgınız için kalan süre için geçerli olan masrafları alırlar çünkü bozan sizsiniz ha vermemek için bir yol varmı bılemıyorum

Kalan 1 yıllık faturanızı hesaplayın aylık ne oduyorsanız 783 tutuyormu acaba

Normalde fatura hangi tarihte kesiliyorsa bu tarihte sonlanır
Anladım tesk ederim bir sorum daha var peki kaçgunde kapanır internetim fazla ödememk için söylüyorum

Wandeta

Wandeta

Üye
Bıldıgım kadarı ıle dıyelim başlangıç ayın 1 yenılenıyor pakedınız ayın 29 fatura kesım tarıhı sizde ayın 3 ıptal ettınız ayın 29 kadar kullanırsınız 29 sonra pakette yenilenmez yanı ıptal olmuş olur

anlatabıldımmı

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bıldıgım kadarı ıle dıyelim başlangıç ayın 1 yenılenıyor pakedınız ayın 29 fatura kesım tarıhı sizde ayın 3 ıptal ettınız ayın 29 kadar kullanırsınız 29 sonra pakette yenilenmez yanı ıptal olmuş olur

anlatabıldımmı
Tesekkur ederim yani 30 eylül son demekki
Birde şunu belirmetk isterim ben kullanmadıgım 1 yılı ödemem tüketici hakem heyetine basvurum elime kagıt gelene kadar sıkıntı yok normalde tahut bozuldugu zaman fazla para çıkmaması gerek modem parası istemesi yerine bana böyle bir borç çıkarıyor keyifleri bilir ben ödemem bu kadar basit :)

Wandeta

Wandeta

Üye
Tesekkur ederim yani 30 eylül son demekki
Birde şunu belirmetk isterim ben kullanmadıgım 1 yılı ödemem tüketici hakem heyetine basvurum elime kagıt gelene kadar sıkıntı yok normalde tahut bozuldugu zaman fazla para çıkmaması gerek modem parası istemesi yerine bana böyle bir borç çıkarıyor keyifleri bilir ben ödemem bu kadar basit :)

Net bilmiyorum öncelikle yazayım mantık yürütürsek

Şimdi modem parası isteyebilirler çünkü kullanıyorsunuz geri kalan 1 yıllık hizmet için kullanmadıgınıza göre belki itiraz etme hakkınız vardır belki diyorum çünkü ortada kabul ettiginiz sözleşme var

aslında kafa karıştıran şeyler karşı gözden bakarsak amaç müsteriyi elde tutmek ki kaçmasın yoksa önüne gelen 1 sene kullanır ıptal eder bizim gözle bakarsak bende kullanmadıgım hizmetin parasını neden vereyim diyoruz ki bizde haklıyız

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet haklısın zaten artık.böyle elde tutucak bir durum kalmıyor turknet tahüt uygulamıyor kastım oda degil artık ev neti kullanmıcam bu yüzden bosyere niye 60 lira her ay ödeyeyim o zaman kendi yapsın adam gibi turknetin yapıcagı uygulamaları ne çıkar saglıcaklar batan sirketi benmi kurtaracam mantık kullanırsak turkneti yaptıgı tahut uygulama bizde ona göre memnuniyeti göz önünde bulundurak fahis fiyatlarla müsteri tutamaz bu firma yakında turk telekom battıgı haberleri okuruz iyi forumlar

Üst Alt