• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Türk Telekom AKK Kalktı


Misafir - 131205

    Konu Sahibi
Türk telekom AKK kalktı 100gb olan kotam limitsiz Görünüyor
 
Bülent872

Bülent872

Kapalı Hesap
Bu muhabbet 31Aralık 2016'da da oldu hatta daha çok var ama olsun derdik, hala dönüyor konusu işin kokusu 1haftaya çıkar.
 

yaren_70

Üye
 
arslan3332

arslan3332

Üye
Bu konuda kişisel düşüncemi paylaşmak isterim telekomun sitesine koyduğu 2019 fiyatlari tamamen stratejik hareketti amaçlari 2019 tarihinden sonra internet fiyatlarinin uçacaği algısını yaratmakti bunuda çok başarılı gerçekleştirdi ve insanlar 2019 gelmeden yeni taahhütler yapti belkide telekom rekor müşteri kazandi tahminimce en geç yaz aylarına kadar kampanyalarla beraber fiyatlar tekrar normale dönecektir keşke insanlar soğukkanlı davranıp bekleyebilselerdi o zaman bütün fiyatlarin nasil ucuzlayacağini göreceklerdi ama herkes panik yapıp onların istediklerini yaptılar malesef
 
  • Beğen
Tepkiler: murat3702
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt