Faturasız Türk telekom 10 Numara Paket

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türk telekom 10 Numara Paket
10 Numara Paket ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 600 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 10 GB Cepten İnternet sadece 45 TL! 10NUMARA yazıp 5555'e SMS gönderin, 10 Numara Paket’iniz cebinize gelsin! 10 Numara Paket'ten hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine kayıtlı olmanız yeterli!

• Beğen
Tepkiler: celilcemre

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
10 GB internet, dakikalarda 1000 olsa yemede yat bu paketin yanında.

ali.44

ali.44

Üye
Şükür 10gb leri gördük

• Beğen
Tepkiler: androfilex ve oguzalp44
celilcemre

celilcemre

Üye
Güzel

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
4.5 g yaygınlaştıkça kotalar artacaktır

• Beğen
Tepkiler: ali.44
DalvikCache

DalvikCache

Üye
İnternet 15 olsa tam benlik olurdu. Adsl yi kapatır bunu kullanırdım. Taahhüdünün bitmesine 3 ay kaldı zaten.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İnternet 15 olsa tam benlik olurdu. Adsl yi kapatır bunu kullanırdım. Taahhüdünün bitmesine 3 ay kaldı zaten.
Zaten kotalarin artmamasinin sebeplerinden biride adsl 3 operatörde ev interneti satıyor kotalar yüksek olsa birçok abone ev internetin kapatır buda operatörlerin işine gelmez bir sure kar amacı ile dusuk kotalar satacaklardir çünkü lisans için çok para harcadılar bunu çıkarmak için ve yeni yatırımlar yapabilmek için kar amaçlı dusuk kotalar satacaklardir
Haklısın katılıyorum birazda rekabet olursa olacak
Rekabet her zaman vardır 4.5 g de şuan Turkcell ve Türktelekom yarışıyor Vodafone de yatırım yapıyor ilerleyen yıllarda 4.5 g nin oturması ile kotalar artacağı gibi hızlarda yükselecektir

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Mahallede fiber yok. Adsl de 4.5g ye göre kalitesiz kalıyor online oyunlarda sıkıntı çıkarıyor. Hız testinde 10mb çıkmasına rağmen sayfalar geç açılıyor videolar takılıyor. Bu durumdada insan keşke mobilde kotalar yüksek olsada adsl rezilliği çekmesek istiyor.

• Beğen
Tepkiler: androfilex
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Sonunda kendimi ikna ettim ve pttcellin efsane 14lük tarifesine noktayı koydum. Hattımı on numara paket için türk telekom faturasıza a çevirdim yeni sim kartın açılmasını bekliyorum.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
50 gb yeni nesil store ve uygulamalara yetmez canlar

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
Sonunda kendimi ikna ettim ve pttcellin efsane 14lük tarifesine noktayı koydum. Hattımı on numara paket için türk telekom faturasıza a çevirdim yeni sim kartın açılmasını bekliyorum.
Pttcell de sınırsız net bitti sadece 24 tl den başlıyor sınırsız net

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Pttcell de sınırsız net bitti sadece 24 tl den başlıyor sınırsız net

İşte ben düne kadar 14 lük sınırsızı kullanıyordum. Eski aboneler yararlanmaya devam ediyordu. Fakat 128kbps lik hız artık google a bile güç bela girdiği için bıraktım ve türk telekoma geçtim. Bu arada 45 liralık on numara paketi vermedi bana bende mecbur 59 tl lik yeni yıl 10gb paketini aldım. Yanında 2gb hediye artı gece 12 den sabah 6 ya kadar kullanabileceğim 3gb hediye verdi toplamda 15gb internetim oldu.

blastx

blastx

Üye
Allah pttye zeval vermesin 7 gb yi 18 TL ye alıyorum ay sonu zor çıkıyor ama olsun :)

phasan

phasan

Üye
İşte ben düne kadar 14 lük sınırsızı kullanıyordum. Eski aboneler yararlanmaya devam ediyordu. Fakat 128kbps lik hız artık google a bile güç bela girdiği için bıraktım ve türk telekoma geçtim. Bu arada 45 liralık on numara paketi vermedi bana bende mecbur 59 tl lik yeni yıl 10gb paketini aldım. Yanında 2gb hediye artı gece 12 den sabah 6 ya kadar kullanabileceğim 3gb hediye verdi toplamda 15gb internetim oldu.
Bende eski 14 lük kullanıyorum bana yetiyor cok bırsey yapmıyorum face whatsapp twitter gıbı yerlere sık girerim başkada bırsey yapmam evde de Wifi var

cilginn

Üye
Allah pttye zeval vermesin 7 gb yi 18 TL ye alıyorum ay sonu zor çıkıyor ama olsun :)
7gb ı nasıl 18 tl ye alıyorsunuz tarifeniz ney. Aveada 1 gb ı 9 tl.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cilginn

Üye
10 numara paketi neden vermediler. Benimde 2 aya tahhütüm bitecek. biter bitmez 10 numara pakede geçmeyi düşünüyorum. Egm mega tarifedeyim.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
10 numara paketi neden vermediler. Benimde 2 aya tahhütüm bitecek. biter bitmez 10 numara pakede geçmeyi düşünüyorum. Egm mega tarifedeyim.

Mevcut aboneler yada pttcell bimcell gibi tt altyapısında bulunan aboneler yararlanamıyormuş. Ya yeni hat alacaksın yada turkcell yada vodafondan geçeceksin.

cilginn

Üye
Mevcut aboneler yada pttcell bimcell gibi tt altyapısında bulunan aboneler yararlanamıyormuş. Ya yeni hat alacaksın yada turkcell yada vodafondan geçeceksin.
12 yıldır avea abonesiyim. Buda aveanın kendi abonelerine yağlı kazığı. 10 yıllık kendi abonen yararlanamasın. Dışardan gelen yararlansın. Senin abone sayısı artırma stratejine.......

• Beğen
Tepkiler: androfilex
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
TÜRK TELEKOM (AVEA) ZULÜMDÜR ZULÜM. Şehir merkezinde ve baz istasyonu dibinizdeyse kullanılabilir.

Üst Alt