Türk olup Beşiktaş'ta kalmak istiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türk olup Beşiktaş'ta kalmak istiyor
Beşiktaş ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Bobo, geleceği için tavrını net biçimde ortaya koydu...

Beşiktaş'ın sezon sonunda sözleşmesi sona erecek futbolcusu Bobo, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türk olmak istediğini söyleyen Brezilyalı futbolcu, Beşiktaş'la sözleşme uzatmak istediğini de ifade etti.. Portekiz'in Sporting Lizbon kulübünün ısrarla istediği Bobo, "5 senedir burdayım, 5 tane kupam var. Burda kalmak istiyorum. Burada mutluyum..."

Bobo, sezon sonu bitecek sözleşmesi için "Henüz yönetimden bana gelen birşey yok. Görüşmeler devam ettiği sürece burada kalacağımı düşünüyorum... Burada devam etmek istiyor. Brezilya'da 2 sene oynadıktan sonra 20 yaşında Beşiktaş'a geldi. Burada güzel günler geçirdim. Yönetimle henüz görüşmedik..." dedi.

Bobo, Nobre gibi Türk olmaktan mutlu olacağını belirtip "Bir girişim yok ama Türk pasaportu taşımak beni mutlu eder" diye konuştu...

sekinardi

sekinardi

Üye
halla halla gidecek demişlerdi ama :).. Ama kalması bence çok iyi oldu

MetQ7

MetQ7

Üye
Bobo Beşiktaşın çocuğudur.Ama kendini fazla geliştirmiyor.Birazcık daha iyi olması gerekiyor

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
bence her türlü kalması gerekir ve Q7,guti,simao gibi futbolcular geldi diye boboyu unutmamalıyız beşiktaşımıza çok katkısı oldu

Kral 63

Kral 63

Üye
Boboda beşiktaş aşkı var kalmalı bence

phasan

phasan

Üye
Bence kalmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt