Türk Erkeğinin Felç Riski Yüksek çıktı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Türk Kardiyoloji Derneği Hipertansiyon Çalışma Grubu tarafından bir yılda tamamlanan Türkiye’de Hipertansif Hastalarda İnme Riski Araştırması’nın (THINK) sonuçlarına göre, ülkemizde 54 yaşın üzerindeki kişilerde 10 yıl içindeki felç riski yüzde 17. Toplam 6790 kişide yapılan araştırmada, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu’da inme riski yüzde 19 olarak bulundu.
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
nese daha bizi baglamaz bunlar yaş 19
 
midnight

midnight

Üye
Aga bu kadar sinirle,felç de iner,inme de iner valla,Allah esirgesin hepimizi..
 
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
midnight katılıyrum uyyy daa!!!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
317
Haydar
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
275
Haydar
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
283
Haydar
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt