Tuning ACCORD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Benimde favorim ve hayalimdeki araba sade & hoş :vur: ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
allam yaw bitiyorum tuning li arabalara helede accord olursa :wub:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
kuzen ileride ortaklaşa yapalım şundan bir tane yawwww içim gidioyrrr :lol2:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
eskisehirde bunun aynısından var oda mugen tuning bu mugen hondayi süpper yapıo yaaaa ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
he he yaparız paramız çoook yaaa !!!! :DD

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
sorun mu yaa banka lar ne gune duruyor kredi alırız vermezlerse soyarız be ;;) ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
tabi canım zaten bankalarda kaan la deniz gelsede kredi versek die yanıp tutuşuolardı :haha:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 17 2005, 09:54 PM
eskisehirde bunun aynısından var oda mugen tuning bu mugen hondayi süpper yapıo yaaaa ;)
[post=193606]Quoted post[/post]​
kısmetse 5 sene sorna aynısı adana da da olacak :D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by D3N1Z+Oct 17 2005, 09:57 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(D3N1Z &#064; Oct 17 2005, 09:57 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Oct 17 2005, 09:54 PM
[post=193606]Quoted post[/post]​
kısmetse 5 sene sorna aynısı adana da da olacak :D
[post=193614]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

nie özellikle 5 sene ?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaş olayı :ehe:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
yaş 2 + birdee çalışıp para kazancağiz 3 senede ordan = 5

AntiTuk

Üye
ooofffff yaa bitiyorum bu arabaya fabrika çıkışı bile modifiyeli gibi
bide üzerine böle eklemeler yapınca göz zevki muhteşem :D

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
sen ne dioyrsun be hüseyin ben bu resme 6 aydır bakıyorum halende bakıyorum ahhh ahhhh :vur:

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by D3N1Z@Oct 17 2005, 09:56 PM
sorun mu yaa banka lar ne gune duruyor kredi alırız vermezlerse soyarız be ;;) ;)
[post=193612]Quoted post[/post]​
arkadaşlar sakın banka falan soymaya kalkışmayım ya.alın size benim arabalardan birini veriyim lafımı olur aramızda yani. :artı:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
warya mercedes ten gıcık aldığım kadra hiçbir arabadan gıcık almam ne o öle gemi gibi :eksi:

BRKNSR

BRKNSR

Üye
honda yaparsa güzel yapar serilerini takip etmek lazım

symbianboy

Üye
bi iki accord resmide biz koyalım

;;)

symbianboy

Üye
sarı olan accord olsa bana yeter :scooter:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by cllgr+Oct 17 2005, 10:37 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(cllgr &#064; Oct 17 2005, 10:37 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-D3N1Z@Oct 17 2005, 09:56 PM
sorun mu yaa banka lar ne gune duruyor kredi alırız vermezlerse soyarız be  ;;)  ;)
[post=193612]Quoted post[/post]​
arkadaşlar sakın banka falan soymaya kalkışmayım ya.alın size benim arabalardan birini veriyim lafımı olur aramızda yani. :artı:

[post=193688]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
iyi olur ver ama ben şu banka yı soyım ya ben gidiyorum soyacam taktım kafaya sırf bu makina için ;) :gun:

snrers

Üye
süper olmus allah kısmet ederse edincem bende bitane honda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt