Tümer sanki menajer!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan tecrübeli futbolcu mecbur olmamasına rağmen her idmana geliyor, gençlere ağabeylik yapıyor.


Bir yıllık ayrılıktan sonra F.Bahçe'ye dönen Tümer Metin, bu sezon farklı bir görev üstlendi. Sakatlığının aralık başında geçmesi beklenen Tümer, özel programla çalışıyor. Tecrübeli oyuncu mecbur olmamasına rağmen her idmanda Samandıra'da olmaya özen gösteriyor.

Tümer gençlere ağabeylik yaparken, sorunu olanın da yardımına koşuyor. Başkan Aziz
Yıldırım da Tümer'in bu davranışlarından son derece mutlu. Tecrübeli oyuncu, "En kısa sürede saha içinde de F.Bahçe'ye katkı sağlayacağım. Burada olduğum için mutluyum" diye konuşuyor.

 
ouSahin

ouSahin

Üye
Tümer asıl yuvasında mutlu...en azından eskisi gibi taraftartan küfür ve kötü söz duymuyor...Biz hangi takımda oynarsa oynasın kim olursa olsun Fenerbahçe oyuncusu oldugu için bagrımıza basıyoruz:)

Diger taraftarlardan tek farkımız:) Tümer'ide Seviyoruz:)
 
dreamnoble

dreamnoble

Üye
Tümer'in bu davranışı takdir-e şayan..Zaten takım olarak bunu hep yapıyoruz :)
 
schumici

schumici

Üye
tümer eğer fenerbahçemizin futbolcusuysa başımızın tacıdır:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

jojo_va
Cevap
0
Görüntüleme
248
jojo_va
Kingmortall
Cevap
7
Görüntüleme
481
Ocean258
scarface006
Cevap
0
Görüntüleme
359
scarface006
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
283
Kingmortall
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt