TÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMA ve PC Suvit Setuplu

Sponsorlu Bağlantılar

kollo

Üye
Elinize kolunuza sağlık çok güzel bi paylaşım bu işlemi gözünde büyütenler için ne kadar kolaybi işlem olduğunu anlamış olduk ve evde kullanmadığımız telefonlarımızın işe yaradığı ortaya çıkmış oldu ayrıca birde parasal açıdan da çok faydası oldutabi en son telefoncularda bu işlem için 10-ila 5 tl gibi bir üçret alınıyordu bundanda kurtulmuş olduk tekraradan çok sağolun elinize sağlık. :heyo:

TheChaosLORD

TheChaosLORD

Üye
Ii olmus kardes

ismail4646

Üye
eline sağlık gardaşş

vivaldi212

Üye
Emeğine sağlık

dragon63

Üye
emegine saglık topragım bilgi paylaştıkca guzeldir

haylazz79

haylazz79

Üye
Btun ayarlarını yaptım ama ki ımeı atarken eror atıyor ya tek tek denıyorum yıne atıyor ıkısını aynı anda denıyorum yıne eror atıyor yardımcı olursanız sewınırım emegıne saglık

cılres

Üye
teşekkürler

bagera07

Üye
saol arkadas

keops27

Üye
yav bn programı bulamadımm ....

tulgacan

tulgacan

Üye
Ya varya harbi piskopatsınız ya. Ne manyak adamsınız yahu nasıl buluyorsunuz böytle şeyleri be kardeşim valla ne diyim helal olsun. Ya bi çin cihazı vardı, ayda bir telciye götürmekten gınaa gelmişti artık yeter demiştim. Hiçte aklıma gelmemişti böyle bir yöntemle bu işin çözüldüğü. Bende içerden anakarta bi kablo vs bağlayıp bişiler yapıyorlar sanıyordum. Helal olsun çok basit bir işlemmiş hakketen.:heyo:

max39

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık....

bileşim

Üye
teşekkürler süper bişeyyyy

pasha34

Üye
TÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMA

TurboBit

DepositFiles

DOWNLOAD RAPİDSHARE

MEDİAFİRE

-------
USB upgrade cable driver (PL_2303_Driver_Installer)
DOWNLOAD▼

veya ▼

KURULUM VE KULLANIMI : USB VE BLUETOOTH İLE TANITMA MANTIGI AYNIDIR YETERKİ PORTU BULUN SONRASI ACIKLAMADA YAZIYOR.
BLUETOOTH İLE BAGLANTI:
Telefonunuzun ve bilgisayarınızın Bluetooth’unu açın.Sonra bilgisayarınızın Bluetooth’undan cep telefonunuzu bulup eşleştirin.(eşleştirme kodu isteyebilir herhangi bir rakam yazın)Eşleştirdikten sonra Bluetooth Place’den Bluetooth port’u seçin.Burada bilgisayarınızın telefonunuza hangi port üzerinden bağlandığını bilin(Ör;COM9)
Daha sonra “Write_at_Command_Station_v1.0.4” programını çalıştırın.Com Port yazan yerdeki seçeneklerden,bilgisayarınızın telefonunuza bağlandığı com port’u seçin.Daha sonra sağ taraftaki Read imei butonlarını kullanarak programın telefonunuzu gördüğünden emin olun.Eğer read imei de telefona ait imeiler göründüyse,sol taraftaki write information bölümün altındaki imei 1 ve imei 2 kutucuklarına yeni imeileri yazın.Ve alttaki write imei butonunu kullanarak işlemi bitirin.Alttaki mesaj panosuna success ve benzeri olumlu bir uyarı geldiği takdirde imei’leri sorunsuz değiştirdiğizi anlayabilirsiniz.Bu işlemlerin sonunda telefonunuzu kapatıp açın ve *#06#’yi tuşluyarak imei’lerin değişip değişmediğinden emin olun.
USB İLE BAGLANTI:
Arkadaşlar Porgramda İlk Önce Telefonunuzu Usb İle Pc Ye Com Port Olarak Bağlıyorsunuz ! Sonra Atmak İstediginiz İmei Numaralarını Yazıyorusunuz ! Writeİmei Yazan Yere Tıklıyorsunuz !
2. İmei AtarkeN Hata Veriyor Bazen Biraz Uğraşın Yaparsınız !
COM PORT BULMA HK.NOT:

İlk Önce Telefonu Pcye Usb Kablosu ile ComPort İle Bağlaycaksın ! Sonra Telefonuna uygun Driver Bulucaksın, Pc Suite (İndirme Linki Aşagıda) Kuracaksın Sonra İmei Porgramını Acıcaksın ! Oradan Telefonun Hangi Portdan Bağlandıytsa Seciceksin ! İmei Leri Yazicaksin Write Yazan Yazan Yere Tıklayacaksın İşlem Bukadar
En Önemlisi Doğru Portu Bulmak Oda Bilgisayarım
Özellikler[/FONT][/SIZE]Donanım[/FONT][/SIZE]Aygıt Yöneticisi Acılan Pencerede !
Bağlantı Noktaları Com Ve LPT Yazan Yere Tıkla Onun Hemen Altindaki Modem Driver (( )) Pazentez İçindeki Com Önündeki Harf Kacsa Onu Sec İmei Porgramından Ama Genelde Com3 Olur !
China Phone Suite +
Çin malı telefonlar için bilgisayara bağlama programıdır. Modem driverda içinde mevcuttur.
Trident Anycool Orite Letus Piranha Neox N99i için uyumlu. Benzer modelleride bu program sayesinde pc ye bağlayabilirsiniz.
Bu program sayesinde Çin malı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz
Mesajlarınız telefon içinden alabilir ve telefonunuza mesaj kaydedebilirsiniz
Rehberinizi düzenletebilir yeni kişiler ekleyebilrisiniz
Telefonunuzun micro SD haricindeki kendi hafızasıdanki dosyaları görebilirsiniz...

(PC_Sync_manager_build_7 for MT62XX chipset)
PC SUİTE DOWNLOAD

VEYA

VEYA
h

VEYA​

NOT:Alınıtı deyildir:oke::oke::oke::oke::oke::oke:

BURDA BİR EMEK VAR LÜTFEN
TEŞÜKÜR EDİNİZ

---ALINTI DEGİLMİS BENİM SİTEDEN ALIP BURAYA EKLEMİSSİN

SENİN EMEGE SAYGIN OLMALI SİTEMDEN KİM LİNK ALMIŞ KONTROL EDİYORUM NEDEN MİLLETİ KANDIRIYORSUN? EKLEMİŞSİN MADEM KAYNAGINI SÖYLE BUKADARDA OLMAZ ADMİNLER UYUMAYIN KARDESİM-
Not:
YUKARIDAKİ CAPS DAKİ barcode U OKUTUN GÖRÜN
chinaimei.blogcu idi (zaten yönlendirdim) şuan

35_hakan_35

35_hakan_35

Üye
nerde link arkadaşım:hmmm

----------Eklendi @ 11:06:45 ---------- Yazıldı @ 10:47:44 ----------

bazı dosyalar vürüslü

anamurtelefon

Üye
ooooooooooooo baba çokkkkk saolasın

emrullahcaglar

emrullahcaglar

Üye
kardes güzel paylaşım ama benim bilgisayar port 30 olarak görüyor proğramda en fazla 16 port var

xmann09

Üye
sağol emeğine sağlık kardeş

tecom37

Üye
tesekkürler

azadozgur4

Üye
çok saol süper işe yaradı[/QUOTE]

onur.ozgun

Üye
değerli arkadaşlar paylaşım çok güzel olmuş ancak elimde bir tane çakma iphone5 var çift hatlı. Başta nusaybinde telefoncuya verdim yapamadı ve bunların olmadığını söyledi bende merak saldım yapayım diye ancak buradaki sistemi driverleri veya bluetooth bağlantısı ile denediğim halde olmuyor ime failed diyor ve bağlantıyı kesiyorrr bu bu konuda yardımcı olabılecek arkadaslar varsa cok sevınırim şimdiden teşekkürler

Üst Alt