Türktelekom an az TL yükleme sınırı 30 TL oldu

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom an az TL yükleme sınırı 30 TL oldu
Türktelekom TL yükleme sınırında değişikliğe giderek en az TL yükleme sınırı 25 TL iken 30 TL yaparak güncelledi artık en az 30 TL yükleyebilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

v30xy

v30xy

Üye
Yakında 30 tl de yaparlar. Akk den sonra bu.

phasan

phasan

Üye
Hiç iyi olmadı bu

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali.44

ali.44

Üye
Artık ucuz tarife paket hayel bundan sonra

phasan

phasan

Üye
Suan için en az yükleme 30 tl oldu

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PALA.

PALA.

Üye
Çüş diyorum. Yani bu kadar olmaz...
Bimcell bile bu yıl 10 liradan 15 lira yaptı alt limiti seneye o da 20 yapar böyle giderse :hmmm
Türktelekom an az TL yükleme sınırı 25 TL oldu
Bu arada konu başlığında yazım hatası var, düzeltirseniz iyi olur.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
diğerleri de bunun izinden gidecektir bence. çünkü aralarında bir rekabet var.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Milletvekiillerine güzellik yapınca halktan alıyorlar parasını nerede okuduğumu hatırlamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: PALA., ÇaRşI 2387 ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
phasan

phasan

Üye
Vodafone kendi uygulamasında 20 tl yükleyebilirsiniz ama hiç bir yerde 20 tl yok ama

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
PALA.

PALA.

Üye
Milletvekiillerine güzellik yapınca halktan alıyorlar parasını nerede okuduğumu hatırlamıyorum.
Ankaralı Turgut ne demiş; Yoğurt süt ayran bize, ballı kaymak vekilim size...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
30tl aşırı fazla olmuş bence. Azerbaycanda 3.6TL (1AZN) yüklüyorum 2 haftada bir ve sadece haftalık 200MB internet alıyorum. O da tüm arama-mesajlaşma-internet ihtiyacımı ödüyor. Aylık 9tl gibi bir yükleme ile çok rahatım. Ve üstelik en pahalı operatörü kullanıyorum. Bazı arkadaşlarım aylık 5tl (1.5AZN) ile rahat bir ay geçire biliyor. 17-20tl ye güzel Youtube instagram whatsapp + 500mb internet (diğer kullanımlar için) + konuşma + mesajlaşma paketleri var. Tabi burda 4G sorunlu (yeniden SIM almak lazım), zaten 3G ile Youtube 1080p bile açarken 4G ye geçip çekim alanını azaltmak istemez adam.
Ama şu sorunu da belirteyim: Eğer ucuz değil de pahalı bir şey isterseniz fiyatlar direk uçuyor. Mesela aşağıdakı aylık paket 180 TL gibi uçuk bir fiyata sunuluyor:

Operatördahili 3000 dakika
Operatörharici 500 dakika
Yurtdışı 50 dakika
2000 SMS
5GB İnternet

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
30tl aşırı fazla olmuş bence. Azerbaycanda 3.6TL (1AZN) yüklüyorum 2 haftada bir ve sadece haftalık 200MB internet alıyorum. O da tüm arama-mesajlaşma-internet ihtiyacımı ödüyor. Aylık 9tl gibi bir yükleme ile çok rahatım. Ve üstelik en pahalı operatörü kullanıyorum. Bazı arkadaşlarım aylık 5tl (1.5AZN) ile rahat bir ay geçire biliyor. 17-20tl ye güzel Youtube instagram whatsapp + 500mb internet (diğer kullanımlar için) + konuşma + mesajlaşma paketleri var. Tabi burda 4G sorunlu (yeniden SIM almak lazım), zaten 3G ile Youtube 1080p bile açarken 4G ye geçip çekim alanını azaltmak istemez adam.
Ama şu sorunu da belirteyim: Eğer ucuz değil de pahalı bir şey isterseniz fiyatlar direk uçuyor. Mesela aşağıdakı aylık paket 180 TL gibi uçuk bir fiyata sunuluyor:

Yurtdışı 50 dakika
2000 SMS
5GB İnternet
Sizin oranın vatandaşı olmak istiyorum ne yapmam gerekli ?

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
phasan

phasan

Üye

Yurtdışı 50 dakika
2000 SMS
5GB İnternet
Ben 5 gb 1000 dk 1000 sms 25 tl kullanıyorum pttcell faturalı

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Ben 5 gb 1000 dk 1000 sms 25 tl kullanıyorum pttcell faturalı

Bu iyi işte. Burda azı çok ucuz iken fazlası aşırı pahalı. Çünki operatörler fiyatı artırırsa milletin SIM kart kullanmayacağını biliyor. Ülke küçük ve her yerde WiFi var neredeyse. IMEI kaydı fiyatı çinden telefon getirilmesin diye 15tl-den 170tl ye çıkarıldı. Millet de getirdikleri telefonu sadece WiFi ile kullanıp Whatsapp ile konuşup mesajlaşmaya başladı. Ucuz tarifelerin fiyatı direk artarsa diğer operatörlere ciddi akım olur diye korkuyorlar ve sadece "lüks" tarifelerin fiyatını artırıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
phasan

phasan

Üye
Bu iyi işte. Burda azı çok ucuz iken fazlası aşırı pahalı. Çünki operatörler fiyatı artırırsa milletin SIM kart kullanmayacağını biliyor. Ülke küçük ve her yerde WiFi var neredeyse. IMEI kaydı fiyatı çinden telefon getirilmesin diye 15tl-den 170tl ye çıkarıldı. Millet de getirdikleri telefonu sadece WiFi ile kullanıp Whatsapp ile konuşup mesajlaşmaya başladı. Ucuz tarifelerin fiyatı direk artarsa diğer operatörlere ciddi akım olur diye korkuyorlar ve sadece "lüks" tarifelerin fiyatını artırıyorlar.
Burda benim kullandığım paket ucuz oda indirimli oldugu için normal de oda pahalı

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve phasan

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap

Yurtdışı 50 dakika
2000 SMS
5GB İnternet
eğer 180 lira olan paket 1 ay içinde bitmiyorsa yine karlı :D

• Beğen