Türkçenin Yanlis Kullanimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Türkçenin Yanlis Kullanimi
yolda giderken bi anda karsima arkadas cikti napiy10lan dedim iyiyim sen napiy10 dedi bu devletin hali ne olacak dedi benzine zam geldi dedi bari pepsi içelim dedi bende haklisinda ben bu talevaralari önceden 7 im bundan sonrada yemem deyince tamam haci kusura bakma dedi benim banyodaki ka1000 bozulmus 6ndan sular akiyo dedi napam dedim bastim gittim amaci para istemek sanki anlamiyoz :sirit:

türkçenin burnundan girdim kulağindan çiktim :zong:

ismail

ismail

Üye
yh0Ldha qidhérqhéN ßi aNdha qharshiMa arqhadhash chiqhti Naphiyh10LaN dhédhiM iyhiyhiM shéN Naphiyh10 dhédhi ßu dhévhLétiN haLi Né 0Lachaqh dhédhi ßéNziNé zaM qéLdhi dhédhi ßari phéphshi içéLiM dhédhi ßéNdhé haqhLishiNdha ßéN ßu taLévharaLari oNchédhéN 7iM ßuNdhaN sh0Nradha yhéMéM dhéyhiNché taMaM hachi qhushura ßaqhMa dhédhi ßéNiM ßaNyh0dhaqhi qha1000 ß0zuLMush 6NdhaN shuLar aqhiyh0 dhédhi NaphaM dhédhiM ßashtiM qittiM

aMachi phara ishtéMéqh shaNqhi aNLaMiyh0z türqhçéNiN ßurNuNdhaN qirdhiM qhuLağiNdhaN çiqhtiM

- - - Eklendi - - -

ben napmış oldum :zong:

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:zzz:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yh0Ldha qidhérqhéN ßi aNdha qharshiMa arqhadhash chiqhti Naphiyh10LaN dhédhiM iyhiyhiM shéN Naphiyh10 dhédhi ßu dhévhLétiN haLi Né 0Lachaqh dhédhi ßéNziNé zaM qéLdhi dhédhi ßari phéphshi içéLiM dhédhi ßéNdhé haqhLishiNdha ßéN ßu taLévharaLari oNchédhéN 7iM ßuNdhaN sh0Nradha yhéMéM dhéyhiNché taMaM hachi qhushura ßaqhMa dhédhi ßéNiM ßaNyh0dhaqhi qha1000 ß0zuLMush 6NdhaN shuLar aqhiyh0 dhédhi NaphaM dhédhiM ßashtiM qittiM

aMachi phara ishtéMéqh shaNqhi aNLaMiyh0z türqhçéNiN ßurNuNdhaN qirdhiM qhuLağiNdhaN çiqhtiM

- - - Eklendi - - -

ben napmış oldum :zong:

Anafikir:borç isteyen arkadaşa selam verme :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Vay be Türkçemiz ne hale geldi :)

abandonware

abandonware

Üye
:zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt